Dara Rolins a raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský tvoria stabilný pár už šesť rokov, no tieto Vianoce to medzi nimi môže zaškrípať. Patrik ju totiž nechá na sviatky samu! Neodolal ponuke spraviť unikátny koncert so symfonickým orchestrom, na ktorý dozrieval celý život. Patrik dokonca so smiechom vraví, že je pripravený na kopačky. Neskôr však priznáva, že si celú záležitosť riadne premyslel. Dara trvá na tom, aby boli spolu na Štedrý deň a potom môže najúspešnejší československý raper koncertovať do sýtosti. Na Rytmusov svätoštefánsky jedinečný projekt sa dokonca možno príde pozrieť aj s dcérkou Laurou. Ani vy si nenechajte ujsť fantastický koncert Rytmusa so symfonickým orchestrom 26. decembra v Icheba Expo Aréne! Lístky sa míňajú šokujúco rýchlo, pre obrovský záujem organizátori pridali ešte jeden koncert so začiatkom o 16.30!

Jeden z najstabilnejších párov nášho šoubiznisu – Dara Rolins a Patrik „Rytmus“ Vrbovský –  nebude na Vianoce spolu. Úspešný raper dokonca očakáva to najhoršie.

„Určite mi dá kopačky,“ vraví Patrik „Rytmus“ Vrbovský.

Potom však so smiechom uvádza celú záležitosť na pravú mieru. Patrik totiž Daru neopustí na celé Vianoce, len si počas druhé sviatku vianočného „odskočí“ splniť životný sen. Ako vraví, teraz keď dozrel, nastal ten správny čas na unikátny koncert, nad ktorým uvažoval už roky. Preto neodolal ponuke organizátorov na koncert, kde zaznejú jeho najväčšie hity v sprievode symfonického orchestra. A kedy inokedy takýto projekt spustiť, ak nie 26. decembra?

„Pre Daru je dôležité, aby som bol doma Štedrý deň. Ona sama dobre vie, že potom nastupujú kšefty. Tak to bolo vždy, december je pre šoubiznis obdobím, keď sú interpreti najviac vyťažení,“ dodáva Rytmus.

Dara Patrika v jeho projekte podporuje. Sama si už dokonca ako dieťa odskúšala, aké to je vystupovať s orchestrom, a rada tento zážitok dopraje aj svojmu životnému partnerovi.

„Dara dobre vie, že tento koncert je logickým a prirodzeným krokom v mojej kariére. My sa navzájom poznáme veľmi dobre a nič, čo ideme robiť, nie je žiadna scestnosť. Dokonca sa príde na moje vystúpenie pozrieť. Samozrejme, ak nebude mať ona sama nejaké vystúpenie,“ uzatvára Patrik „Rytmus“ Vrbovský.

Rytmusov koncert so symfonickým orchestrom je unikátom, ktorý vyvolal doslova ošiaľ. Diskutujú o ňom hudobní kritici aj laická verejnosť, sú toho plné médiá aj sociálne siete. Nikto presne nevie, čo od tohto projektu očakávať. Rytmusove skladby špeciálne pre tento koncert viac ako pol roka aranžoval klavirista, skladateľ a aranžér Ľuboš Šrámek. Lístky sa vypredali veľmi rýchlo – za mesiac. Aj preto organizátori z agentúry Evency pridali ešte jeden, skorší koncert so začiatkom o 16.30. Oba budú 26.12.2017 v Icheba Expo Aréne. Vstupenky sú len na sedenie. Lístky sa dajú zakúpiť v sieti ticketportal.

 

Zdroj: Eva Sládková, Propaganda House