Jamajský muzikant Shaggy bude sprevádzať Stinga na jeho letnom európskom turné v historických objektoch miest. V Bratislave dvojica vystúpi v priestoroch Bratislavského hradu 26. júna. Obaja budú vystupovať sólovo i spoločne a zahrajú aj ukážky z pripravovaného albumu 44/876 s nádychom ostrovnej hudby. Spolu so svojimi kapelami odohrajú aj notoricky známe hity ako ”Every Breath You Take”, “Englishman in New York”, “Message in a Bottle”, “It Wasn’t Me”, “Mr. Boombastic” a “Angel”.

Dvojica spojila kreatívne zložky svojich tímov, aby vznikol spoločný hit “Don’t Make Me Wait”. Skladba vzdáva hold karibským rytmom, ktoré oboch umelcov očarili. Vznik piesne zároveň ukončil spoluprácu interpretov na albume, ktorý je plný radostných rytmov, melodickej a povznášajúcej hudby.

Stinga a Shaggyho budú na turné sprevádzať ich muzikanti. V kombinovanej kapele zahrajú Stingovi gitaristi Dominic Miller a Rufus Miller, hráč na bicie Josh Freese  a Shaggyho vokalisti Monique Musique, Gene Noble a hráč na klávesy Kevon Webster.

Dvaja kultoví umelci vydávajú 20. apríla spoločný album 44/876

STING / SHAGGY

26. JÚN 2018 / BRATISLAVSKÝ HRAD (Západná terasa)

Pre bližšie informácie navštívte:

www.vivien.sk