Speváčka Kristína len nedávno predstavila fanúšikom optimistický singel „Mať Srdce“ a už k nemu stihla nakrútiť aj originálny videoklip. Veselá pieseň nabáda ľudí, aby sa častejšie riadili srdcom, ktoré je úprimnejšie ako rozum. Tejto filozofii zodpovedá aj klip.

Vznikal v historickom centre Bratislavy, jeho laitmotívom je láska a je plný symbolov radosti. Krásne kvety, či folklórne motívy majú podčiarknuť Kristíninu radosť zo života. Pozrite si jedinečný videoklip k skladbe, podľa ktorej sa volá aj Kristínin najnovší album!

Krásna a talentovaná speváčka Kristína má ďalšiu lahôdku pre fanúšikov. Pred letom predstavila singel „Mať Srdce“ a už k nemu nakrútila aj jedinečný videoklip. Je rovnako ako celá pesnička, ktorú má na svedomí osvedčená autorská dvojica Kamil Peteraj a Martin Kavulič, plný optimizmu a radosti zo života.

„Mám pocit, že v dnešnej dobe sme si všetci zvykli viac používať rozum a srdce sme nechali bokom. Táto skladba je inšpiráciou k tomu, aby sme  viac začali počúvať svoje srdce, čo chce, čo cíti, pretože, keď robíme veci od srdca kdekoľvek a pri čomkoľvek, je to ta najprirodzenejšia  a najúprimnejšia cesta pre nás,“ vyznala sa Kristína Peláková.

Jeden z hlavných motívov vo videoklipe je  tetovanie  na ruke a rôzne farebné kvetinové vzory na šatách. Centrom príbehu, ktorý vznikal v historickom centre Bratislavy, je aj v tomto prípade láska. Klip režíroval Matúš Mišák.

„Námet a scenár klipu od neho ma natoľko zaujal, že som sa rozhodla ísť do toho. S Matúšom som spolupracovala prvýkrát a práca s ním bola veľmi príjemná a na profesionálnej úrovni. V klipe si som mnou zahral sympatický Jakub Klech, dostal postavu vysnívaného chlapca,“ usmieva sa Kristína.

Optimizmus a radosť v klipe podčiarkujú ľudové námety.

„Krásne kostýmy s jemnou folklórnou tematikou som opäť zverila do rúk návrhárke Jane Gavalcovej. O vizáž a make up sa postarala Lucka Ružová,“ uzatvára Kristína.

Kristína vydala aj nový s rovnomenným názvom „Mať Srdce. Fanúšikov ním potešila po troch rokoch a sú na ňom hity z jej ostatného, mimoriadne úspešného, obdobia. Pokrstí ho 4. októbra.

Kristína Peláková patrí k našim najpopulárnejším speváčkam. Aj tento rok sa opäť stala Osobnosťou televíznej obrazovky v kategórii speváčka, ktorá je výsledkom hlasovania fanúšikov. Úspechy žne nielen na Slovensku, ale aj v Česku, kde vypredala dokonca aj pražskú Lucernu, čo je úspech, ktorý sa podaril len minimu slovenských muzikantov. Kristína tiež ukázala, že je nielen mimoriadne talentovanou speváčkou, ale vie aj hrať a darí sa jej i ako modelke. Viac informácií o aktivitách Kristíny Pelákovej nájdete na www.kristinamusic.skwww.facebook.com/kristinapelakova.

Zdroj: Propaganda House