Jedna najzaujímavejších hudobných udalostí roka – koncert celosvetovo uznávaného huslistu, André Rieu, ktorý sa mal uskutočniť už tento štvrtok v Bratislave, sa spolu s viedenskými koncertmi, ktoré mali byt otváracím triom jeho KING OF WALTZ TOUR 2022, a zároveň jedinými predstaveniami huslistu tohto roku sa presúvajú na máj 2022.

Blížiaci sa koncert jedného z najúspešnejších inštrumentalistov sveta, André Rieu, ktorý bol plánovaný na 18.11.2021, sa spolu s ďalšími európskymi koncertmi presúva na máj 2022. André Rieu neostal nič dlžný svojej povesti a návštevníkom slovenského koncertu posiela personalizovanú správu. Vzhľadom na súčasnú situáciu, v súvislosti s pandémiou koronavírusu, som sa rozhodol odložiť tohto týždňový koncert v Bratislave na 31. mája 2022. Je to veľká udalosť pre 7 000 ľudí a za súčasných okolností, veľmi vysokému počtu infikovaných ľudí a preťažený systém zdravotnej starostlivosti, Vám nemôžem dopriať bezstarostný a šťastný večer a odohrať koncert pre také veľké publikum na Slovensku. Toto rozhodnutie som urobil s bolesťou v srdci, pretože po 19 mesiacoch bez koncertov sme netúžili po ničom inom, ako vyskočiť na pódium a hrať. Ale mám pocit, že toto je jediná správna vec, ktorú teraz môžete urobiť a vaša bezpečnosť je mojou najvyššou prioritou. Vstupenky na budúcoročný koncert, samozrejme, zostávajú v platnosti. Ďakujem a dúfam, že sa všetci uvidíme 31. mája 2022! Veľa lásky!,”odkazuje so smútkom v srdci samotný Rieu.

Obrovský, nie len hudobný zážitok, sa tak na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu uskutoční 31. mája 2022. Všetky vstupenky zakúpené na podujatie plánované 18.11.2021 ostávajú automaticky v platnosti aj naďalej,  a to na nový  (presunutý)  termín koncertu  31. mája 2022.


André Rieu KING OF WALTZ TOUR 2022
31. MÁJ 2022 / Zimný štadión O. Nepelu (Bratislava)

Ďalšie informácie sú k dispozícii na  www.andrerieu.com a www.vivien.sk

Zdroj: Janka Marczellová, VIVIEN