Arpoo je chalan z východného Slovenska, ktorý sa rapu venuje 3 roky a teraz sa rozhodol oficiálne vydať von svoj prvý videoklip s názvom Maska.

Pavol Varga

V tracku poukazuje na rôzne problémy, napr. na to, že niektorí ľudia sa boja zložiť masku a snaží sa ich motivovať k tomu aby boli sami sebou, alebo že mnohí, hlavne mladí, konajú bez toho aby si uvedomovali možné následky.

O klip sa postaral Pavol Varga, ktorý ma za sebou spoluprácu napríklad aj s Ondrejom Kandráčom a je taktiež dvorným kameramanom skupiny Smola a Hrušky, a má na svojom konte už nie jeden kvalitne spracovaný videoklip.

Klip bol natočený na rôznych miestach. Natáčalo sa v prírode pri zádape slnka a v klipe je vidieť panorámu regiónu Spiš, taktiež v meste Spišská Nová Ves a aj v štúdiu. Mixáž a zvuk mal na starosti Pavol Fecík z nahrávacieho štúdia Recording studio 11.11 v Spišskej Novej Vsi.

Okrem hudby sa Arpoo venuje aj športu. S tým začal už v detstve a súťažil aj v jude, kde vždy získal nejakú medailu z majstrovstiev SR. Túto disciplínu si zachoval a dokazuje to aj refrén kde hovorí, že byť úspešním chce tvrdý drill a trpezlivosť.

Do budúcna sa môžme tešiť na mnoho projektov, ktoré Arpoo pripravuje. Prezradil nám aj to, že dokončuje veľa songov, takže určite sa môžme tešiť na nejaké EP, prípadne album. Tak želáme mu veľa úspechov a pevnú vôľu.

Viac informácií nájdete na jeho instagrame.

Zdroj: Arpoo