Mladý umelec s charakteristickými modrými vlasmi, ktorý si hovorí TRIBBS, je číslom jeden medzi poľskými dídžejmi. Na zozname jeho spoluprác nájdeme aj mená ako Laidback Luke, Dimitri Vegas alebo Duncan Laurence a už teraz je jasné, že TRIBBS mieri na svetovú špičku. K vymenúvaniu hviezd si môže pripísať aj českého speváka a textára Bena Cristovaa, s ktorým vytvoril energický tanečný hit „Future Champ“. Napriek tomu, že ide o Benov medzinárodný debut, európska centrála Universal Music Group v Berlíne si ho vybrala ako svoj hlavný focus track pre tento týždeň. Skladba týmto dostane značnú medzinárodnú podporu v rámci krajín celej Európy a bude podporovaná na všetkých platformách ako najväčšia priorita!

Ben Cristovao patrí medzi najúspešnejších českých umelcov, čo dokázal aj začiatkom októbra, kedy svojou bezkonkurenčnou vizuálnou a hudobnou show po druhýkrát vypredal pražskú O2 arénu. So svojím domácim manažmentom Championship Music s terajšou podporou labela Universal Music, podpísal zmluvu pre svoju zahraničnú tvorbu a 25. novembra vydáva prvú ochutnávku. Medzinárodný debut „Future Champ“ je čistou dávkou eufórie a motivačnej nálady, ktorú napísal v Berlíne s nemeckým duom TVVINS. „Na napísanie textu ma motivoval jeden zo zápasov Jirka Procházky, ktorý mal pred sebou ešte cestu stať sa šampiónom UFC. Tá jeho obrovská motivácia a odhodlanosť ma strašne dostala a inšpirovala. Medzičasom sa Jirka naozaj šampiónom stal, je neuveriteľný,“ hovorí Ben o svetom uznávanom zápasníkovi a svojej inšpirácii.


Song už čoskoro doplní aj jeho vizuálna podoba. Videoklip sa bude nakrúcať v Čechách, premiéra je naplánovaná na december 2022.

Zdroj: Tomáš Karpel, Universal Music