Vizuálne pútavé, no nanajvýš decentné vystúpenie plné ženskej zvodnosti, rafinovanosti, tanca, humoru i noblesy. Naše hlavné mesto opäť ožije kabaretom. Už 20. júna v bratislavskom Luna bare uvidíte jediné spojenie tohto druhu na Slovensku: 23 členné zoskupenie Swingless Jazz Ensemble a nádherné burlesque tanečnice z Bratislava Burlesque.

Swingless Jazz Ensemble (2018) Foto: Zdenko Hanout

Bratislava sa tretí júnový štvrtok ponorí do atmosféry vintage štýlu, ktorý je typický predovšetkým pre kabaretné bary okázalého a nikdy nespiaceho New Yorku. Pútavú šou plnú príťažlivých tanečníc, sexi kostýmov, originálnych rekvizít a chytľavého hudobného sprievodu však môžete zažiť aj v našich končinách. Stačí si nájsť čas a 20. júna byť v Luna bare na ďalšej z vydarených kabaretných šou, ktorá pohltí všetky vaše zmysly!  Ukážku z minuloročnej show si môžete pozrieť TU.

Burlesque na vlastné oči

Z Bratislava Burlesque vystúpi trio The Risqué Reveals a sólistky Lotta Love a Miss TiQ. Pod týmito menami sa ukrývajú neodolateľné burlesque tanečnice, ktoré svoju záľubu povýšili na srdcovú záležitosť a umenie. Ak počujete slovo burlesque po prvý raz, zakladateľka obľúbeného zoskupenia Lotta Love, nám vysvetlila, čo si pod týmto pojmom predstaviť: „Burlesque spája rôzne štýly zábavy pre dospelých, a preto si v ňom dokáže každý nájsť to svoje. Toto umenie zvádzania a budovania túžby upúta všetkých ľudí s otvorenou mysľou. Burlesque je totiž vizuálne krásny a príťažlivý štýl, ktorý bez najmenšieho zaváhania pohladí zrakové zmysly, ale aj dušu. Svojou atmosférou nadchne každého.“  

Napriek tomu, že k základným atribútom profesionálneho burlesque patrí zvádzanie a prezentovanie vlastného sex appealu, nemusíte sa báť. Čaká vás decentné dráždenie, vtipkovanie a flirt, ktoré doplnia magický nádych tohto večera.

Orchestrálny hudobný sprievod

Unikátnosť blížiacej sa šou spočíva i v samotnom hudobnom sprievode Bratislava Burlesque tanečníc. Ten má pod palcom, rovnako ako minulý rok, známy 23 členný orchester Swingless Jazz Ensemble. Jeho tvorbu poznajú azda všetky generácie. Kapela funguje ako zoskupenie hudobníkov z oblasti hudobného školstva, ale taktiež študentov hudby a iných muzikantov.  Počas vystúpení dav spoľahlivo roztancujú staršími skladbami v ich vlastnej úprave, ale i autorskými novinkami. K interpretom, s ktorými si big band v minulosti zahral, patria napríklad jazzová diva Hanka Gregušová, Lucia Lužinská, kapela Billy Barman, spevák Lasky zo skupiny Para či jazzový gitarista Boris Čellár.

Chcete sa stať neoddeliteľnou súčasťou večera? Zvoľte elegantný outfit a dodržte dresscode! Dámy, oblečte si to, na čo ste už dlho hľadali príležitosť, páni, aj košela Vám pristane!

Práve spojenie burlesque s dvadsaťtričlenným orchestrom robí z blížiaceho sa predstavenia už teraz záruku nevšedného a najmä nenapodobiteľného zážitku. Aj to je dôvod, prečo by ste si ho nemali nechať ujsť a 20. júna byť spolu s nami v centra diania! … na mieste a v čase, keď svetom zábavy kraľoval burlesque!

Viac informácií nájdete na facebooku. Vstupenky je možné zakúpiť v sieti Predpreddaj.sk.

Zdroj: Michelle Kristová, Stella Production
Foto: Zdenko Hanout

close

Prihláste sa k odberu nášho newslettera!

Nebudeme Vás do ničoho nútiť.
Z odberu newslettera sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Odhlasovací link nájdete v každom newsletteri.
Vyplnením a odoslaním formulára súhlasíte s nevyhnutným spracovaním vyplnených údajov pre účely zasielania newslettera.