Ikonický pesničkár Bryan Adams vydáva nový singel Please Stay, ktorý pochádza z pripravovaného best of albumu Ultimate. Album sumarizuje jeho hviezdnu kariéru trvajúcu už niekoľko dekád. Okrem devätnástich nesmrteľných hitov, v tónoch dnes už klasického pohodového rocku a nezameniteľných poprockových balád, sa na kompilácii objavia aj dve nové skladby. Jednou z nich je práve Please Stay.

“Ako skladateľ, muzikant a spevák neustále tvorím niečo nové. Takže napriek tomu, že vydávam “ultimátnu” kolekciu, sa neprestávam pozerať dopredu. Na albume sú preto aj dve nové piesne, ktoré som napísal tento rok a nesú v sebe správu, že s láskou sa ráta aj v neistých časoch,” komentuje nový materiál Bryan Adams.

Kanaďan Bryan Adams patrí medzi najvýraznejších spevákov a skladateľov populárnej hudby osemdesiatych a deväťdesiatych rokov. Neformálne oblečený sympaťák v džínsoch a bielom tričku, s elektrickou gitarou v ruke prezentujúci svoje poprockové balady, si získal srdcia fanúšikov na celom svete. Bol tiež ocenený Rádom Kanady a Rádom Britskej Kolumbie za svoj prínos v oblasti populárnej hudby a za dobročinné akcie. Od roku 1998 má svoju hviezdu na Kanadskom chodníku slávy a v roku 2006 bol uvedený do hudobnej siene slávy.

 

Zdroj: Dominika Dirgasová, Universal Music