Sarah C netreba špeciálne hudobne predstavovať, keďže na svojom konte má už štyri vydarené skladby so slušným číslom vzhliadnutí, nato, že je len mladá začínajúca interpretka. No na skladbu, ktorou chcela zaspomínať na leto si prizvala zvučné herecké meno. Seriál Oteckovia síce počas leta prišiel do finále, no herci zo seriálu nezaháľajú. Na novom tracku Sarah C s názvom “Letný vibe” sa tak objavil mladý herecký talent Maroš Baňas.

Skladba, ktorá prinesie do týchto chladných dní letný vibe a to doslova! Producent a Dj Peter Pann je povestný svojimi tanečnými linkami a nie je inak ani pri tomto songu. “Letný vibe” preto hudobne zastrešil práve on, kde finálny mix master doťukol zvukový inžinier a Absolútna Ruka Hore Awards 2021, Marek Šurin. Po tomto hviezdnom zastrešení nie je pochýb, že ide o jednu z hudobne najkvalitnejších skladieb mladej interpretky.  Keďže doteraz mala len sólo projekty, už sa pýtala aj nejaká spolupráca a prečo práve výber padol na Maroša?

“Klip je o spomienkach na leto, kamarátstvach a zážitkoch, ktoré práve toto obdobie prináša. Maroša vnímam ako veľmi šikovného a talentovaného herca a speváka. Takže nebolo nad čím veľmi rozmýšľať, chceli sme do klipu ku mne niekoho v podobnom veku a Maroš je ako taký súčasný Martin Madej! Hlavne sme si skvelo sadli a počas natáčania sa z nás stali priatelia, takže sme ostali v kontakte aj po klipe. Najnovšie sa stretávame už aj v dabingu, takže som rada, že mám nového kamoša”, hovorí nadšene Sarah C.

Videoklip k songu “Letný vibe” , ako aj všetky skladby Sarah vyprodukoval A-team Production pod taktovkou obľúbeného režiséra a herca Michala Nemtudu. Samotný text ku skladbe dotvoril so Sarah jej dvorný hudobný couch, spevák a producent ADiss. Práve Nemtuda a ADiss sú pri mladej umelkyni od jej začiatkov, takže aj výber speváka na spoluprácu bolo tímové rozhodnutie. A Maroš nato, že ide o jeho prvotinu zvládol úlohu speváka na výbornú.


“So Sarah sa mi spolupracovalo veľmi dobre, nielen na pľaci, ale aj mimo neho sme sa neustále smiali a zabávali, takže sme si perfektne sadli.   Som rád, že v rámci spolupráce som získal aj super kamošku a skvelú skúsenosť”, uzatvára hviezda Oteckov, herec a začínajúci spevák Maroš Baňas.

Zdroj: TS, Jana Trellová