Zachytili ste svojho času internetový seriál Vyšehrad? Nie, tak Vám ho prinášame do Vášho kina. Nie je o známej pražskej pamiatke, ale o futbale…

Július „Lavi“ Lavický (Jakub Štáfek  – herec (Ulice), futbalista , MMA bojovník v organizácii Oktagon) z  veľkoklubu Sparta Praha prestupuje do FK Slavoj Vyšehrad. Je vulgárny, nekorektný, netaktný, hrubý  a predsa  ho majú všetci radi a navyše je to skvelý futbalista.

Jeho manažérom je Jarda Mizina (Jakub Prachař)  jediný kamarát a  zároveň jeho manažér. Má všetky vlastnosti  moderného hráčskeho agenta. Vychytralosť, servilnosť, neodbytnosť  a istú dávku bezcharakternosti, bez ktorej by s Lavim nemohol spolupracovať… Peniaze sú pre neho veľká motivácia.

Producenti už natočeného celovečerného filmu Vyšehrad o extravagantnom Lavim pripravujú  premiéru na  jar 2022. Ale aby sme na Laviho boli pripravení rozhodli sa, že teraz  uvedieme do kín  „prequel“,  kino verziu onlinového seriálu, ktorú doplnili novými scénami, vylepšili obraz, zvuk a fanúšikov poteší prekvapenie v závere.

Príďte do kina a užite si príbeh enfant terrible českého futbalu Júlia „Lavi“ Lavického  v plnom futbalovom  nasadení…


VYŠEHRAD: Seryjál uvedie Magic Box Slovakia v kinách od 9.9 2021.

Zdroj: Veronika Frantová, Magic Box Slovakia