Do Trnavy príde kultová Českomoravská hudobná spoločnosť alias Čechomor asi najvýraznejší vývozný artikel českej hudobnej scény za posledné desaťročie!

Skupina, už predtým kultová pre priaznivcov folku, ľudovej hudby, našlapaného „husličkárskeho punkrocku“ a world music, sa dostala do povedomia širokej verejnosti filmom Rok ďábla, popri Samotároch a Konflíkářoch asi najznámejším produktom českej nezávislej filmovej tvorby.

Kto videl Čechomor naživo, ten vie, že ich hudba vie nadupať človeka energiou, akú na iných koncertoch nenájde. A sú ľudia, ktorí si tento zážitok potrebujú opakovať znovu a znovu. Najbližšiu príležitosť budú mať 3.9.2017 v trnavskom Amfiku.

redkapelu im bude robiť trnavská kapela BYSTRÍK BANDA ktorá spolu funguje už 10 rokov! Do klasickej zostavy: bicie, basa, gitara, klávesy, pribudlo aj banjo a trúbka. Momentálne Bystrik banda funguje ako 7 členná zostava, ktorá hrá pop s prvkami folku, rocku a akustickej muziky. Do repertoáru zaradili aj ľudové pesničky v ich podaní.

Vstupenky nájdete na Maxiticket.sk