Access Production

Program najväčšieho česko – slovenského multižánrového festivalu CIBULA FEST 2023 je už takmer kompletný. Mnohí „cezpoľní“ návštevníci však často riešia otázku komfortu prespania a organizátori tak opäť pripravujú nadštandardné stanové mestečko pre tých, ktorí neplánujú využiť hotelové kapacity v blízkosti podujatia. Všetci, ktorí v termíne 21. – 23. júla zavítajú do pohraničného pásma na letisko do Holíča sa tak môžu tešiť na najlepší program v histórii festivalu bezstarostne.

Na CIBULA FESTE sa tento rok predstavia interpreti ako Kabát, Habera a TEAM, Horkýže Slíže, Mirai, Tomáš Klus, No Name, Peter Nagy a Indigo, Gladiator, Kali a Peter Pann, Sima, Majself, Traktor, Heľenine oči, Harlej a ďalší, preto sa očakáva výrazne vyššia návštevnosť ako v minulých rokoch. Aj z tohto dôvodu budú v porovnaní s minulými rokmi možnosti stanového mestečka posilnené.

„Možnosti festivalového ubytovania sú často jedným z najrozhodujúcejších faktorov pre to, aby bol návštevník spokojný s celým festivalom. My to vnímame rovnako, a preto je aj úroveň tejto služby pre nás vysokou prioritou. Zároveň však chceme, aby bola cenovo veľmi priaznivá a prijateľná pre všetkých. V symbolickej cene za pobyt v stanovom mestečku sú všetky služby už zahrnuté,“ povedal organizátor festivalu Vladimír Chrenka.

Súčasťou pobytu v stanovom mestečku je aj možnosť parkovania automobilu priamo pri stane či možnosť prísť s karavanom. Samozrejmosťou sú pravidelne udržiavané sociálne zariadenia, sprchovacie boxy, pitná voda, ale aj vonkajšie i vnútorné umývadlá s úžitkovou vodou. Pre bezpečnosť osobných vecí bude možné využiť uzamykateľné boxy a, dnes už neodlučiteľnou súčasťou každého festivalu, nabíjacie boxy na mobilné telefóny. „V stanovom mestečku bude tiež k dispozícii stánok s občerstvením a tiež zábavné interaktivity na trávenie voľného času. Zároveň však budú platiť určité pravidlá na ktoré bude dohliadať bezpečnostná služba, aby sa všetci návštevníci cítili čo najlepšie a neboli obmedzovaní inými,“ dodal Chrenka.


Aktuálne je až do 15. apríla možné zakúpiť vstupenky na CIBULA FEST v najvýhodnejšej cene 60 € za trojdňovú permanentku, alebo jednodňové za 29 € a pobyt v stanovom mestečku vo zvýhodnených balíčkoch pre rôzne počty osôb . Po tomto termíne sa bude cena navyšovať. Vstupenky za túto cenu je možné zakúpiť v sieti Predpredaj.sk. Viac informácií o festivale na webe festivalu.

Zdroj: Dodo Mikláš, PR manažér CIBULA FESTu
Foto: Access Production