Zrazoo Records

„Aj žena si vie zariadiť svoje veci, môže mať prehľad, svojich ľudí a dokáže sa postarať sama o seba. Treba skúšať stále ďalej, zostávať vo férovosti a makať na sebe aj keď okolnosti neprajú“, odkazuje v novej skladbe Saimonsa.

Po excelentnom debute s EP „DÉMON a s titulnou skladbou v spolupráci s aktuálnym interpretom roka 2020, podľa hudobnej ankety Ruka Hore Awards – Separom si Saimonsa pripravila po skladbe „Rose“ pre svojich fanúšikov ďalší kvalitný nielen hudobný, ale aj vizuálny darček v podobe videoklipu ku skladbe „Lokácie“. O ten sa tentokrát postaral uznávaný, filmový režisér Michal „ROMEO“ Dvořák.

„Drzá raperka Saimonsa zostala verná svojej povesti, no zároveň sa jej podarilo všetkých fans prekvapiť svojím rapovo-spievaným EP-čkom. Najmä v skladbe „Lokácie“ môžeme cítiť tú jej divokosť a možno náznaky pointy, ktorá je trošku ukrytá. Zvláštna nočná a podozrievavá atmosféra je cítiť najmä z videoklipu, kde sa objavujú jej známi a kolegovia, bratislavskí motorkári a aj chalani s rýchlymi autami,“ vyjadril sa známy a špičkový režisér Michal Romeo Dvořák.

Klip sa natáčal v priebehu jediného dňa/večera v uliciach Bratislavy. Vychádza z prirodzenosti kolegov, kamarátov, motorkárov a práve spomínanú atmosféru nočného mesta tam dostať bolo i pôvodným zámerom. Z Romeovho pohľadu ide v rámci jeho klipovej tvorby o kontrast voči jeho nedávnym počinom, ako bol napríklad vizuál pre Dokkeytina so Separom, či pre Oriona a taktiež celú PSH. Saimonsa už s Michalom Romeom Dvořákom skúsenosti pri natáčaní klipu mala, spoločne totiž pred dva a pol rokom pripravili videoklip na epickú skladbu s názvom „Cleo“. Okrem nového EP, z ktorého postupne vydáva nová členka Zrazoo Records kvalitné videoklipy  si pripravila aj špeciálny merch, ktorý nesie titulný vizuál EP „Démon.  O tom, že sa jej návrat na hudobnú scénu dokonalo vydaril, svedčia nielen pozitívne ohlasy, ale aj stúpajúce čísla vzhliadnutí klipov a počúvanosti na digitálnych platformách.


„Som veľmi rád,  že Saimonsa nám dôveruje a stala sa členom Zrazoo Records. Som presvedčený, že dôkaz o tom, že toto spojenie má zmysel je nie len už zverejnený klip DÉMON, ale aj track a najmä vizuál ku klipu LOKÁCIE. Po 20-tich rokoch v tejto komunite už dokážem vycítiť čo má a nemá zmysel. Spojenie Saimonsa a Zrazoo Records zmysel má, zvlášť keď dokážeme spojiť v jednom projekte kvalitu a nadčasový vizuál, tentokrát v spolupráci s Romeo Films“, uzatvára Director ZRAZOO RECORDS, Dalibor Frankovič.

Viac sa o Saimonse dozviete na jej facebooku alebo instagrame. Speváčku môžete v aktuálnom období podporiť napríklad kúpou merchandise na webe Rukahore.sk. Aby sme boli fér, tento link je PROVÍZNI a pokiaľ cez neho nakúpite, podporíte nie len speváčku ale drobnou čiastkou aj náš portál za čo Vám už teraz ďakujeme.

Zdroj: Jana Trellová, Ruka Hore&Zrazoo Records
Foto: MINO DEBNAR