Klavírny skladateľ Martin Kráľ, tiež aj moderátor pre vás pripravuje nové veci. Netají sa tým, že hudba je jeho vášňou a vkladá do nej celé svoje srdce a odhodlanie.

Okrem nového albumu, ktorý pripravuje sa môžete tešiť aj na novú talkshow v ktorej dá priestor svojej moderátorskej činnosti a kolegom z oblasti umenia a šoubiznisu. Čo sa pripravovaného albumu týka, môžete sa tešiť na rôzne spolupráce a o niektorých sa istotne dozviete už v najbližšej dobe. Prezradil nám, že chystá pesničku, ktorá čoskoro uzrie svetlo sveta a ktorú s radosťou budete môcť počúvať. Verí, že zoženie taký úspech ako jeho posledná vydaná skladba BEJBY v spolupráci s Paľom Drapákom a Lenkou Rakar.

Martin ustavične pracuje na nových veciach a dennodenne je zavretý v svojom štúdiu kde pre vás chystá rôzne skladby a projekty aby vás, ľudí ktorí sú jeho fanúšikmi.

Takže v krátkosti by sme zhrnuli že v najbližšej dobe istotne meno Martin Kráľ budete počuť či už v pripravovanej talkshow alebo v nových skladbách, ktoré znovu odhalia kúsok duše tohto šarmantného a empatického skladateľa s veľkým srdcom. Komponovanie je ako on tvrdí, jeho vnútornou radosťou a ak budete sledovať jeho INSTAGRAM sa o jeho životných míľnikoch či pripravených projektoch dozviete stále v čas a ako prví.

Na záver Martinovi prajeme aby mu tieto jeho pripravované projekty zožali taký úspech ako si on sám v kútiku duše praje, dali mu dvojnásobne viac ako on sám za pomoci svojho skvelého tímu ľudí vložil a aby tým celým vám jeho fanúšikom priniesol radosť v očiach a úsmev na perách, pretože ako hovorí Ralph Waldo Emerson a aj Martin to spomína pod jednou fotkou na jeho instagramovom profile: Nič veľké nevzniklo bez nadšenia.

Zdroj: Bianka Knutová, PartyPortal.sk