Skupina COLDPLAY vydala na streamovacích službách skladbu Flags. Pieseň sa pôvodne objavila iba ako bonus na japonskej verzii albumu Everyday Life. Štvorica ju teraz dáva k dispozícii ako samostatný singel a sprístupňuje ju fanúšikom po celom svete.

Pripomeňme si, že Coldplay album Everyday Life vydali na konci roku 2019. Nahrávka je koncipovaná ako dvojalbum a je rozdelená na časti Sunrise a Sunset. Jej vydanie doprevádzala netradičná propagácia – išlo o inzeráty v lokálnych novinách, pohľadnice s motívom albumu tajne rozšírené po antikvariátoch alebo dva koncerty v jordánskom Ammáne načasované na východ a západ slnka, ktoré boli prenášané naživo na YouTube. Album plný prekvapení sa nedávno dočkal nominácie na Grammy.

Skutočným fanúšikom a zberateľom najrôznejších rarít sú určené dva vinyly, ktoré tento rok na jeseň Coldplay vydali. Jedná sa o modrý sedempalcový singel Christmas Lights a striktne limitovanú žltú úpravu debutu Parachutes, ktorá pripomína dvadsiate výročie vydania prvého albumu.

Zdroj: Renáta Tomášová, Warner Music

close

Prihláste sa k odberu nášho newslettera!

Nebudeme Vás do ničoho nútiť.
Z odberu newslettera sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Odhlasovací link nájdete v každom newsletteri.
Vyplnením a odoslaním formulára súhlasíte s nevyhnutným spracovaním vyplnených údajov pre účely zasielania newslettera.