Denny Veselý nezaspal na vavrínoch a po projekte #Jednoročnéobdobie a #Neviditeľná, na ktorom rozoberal tému domáceho násilia páchaného na ženách, prináša ďalší projekt. Ten Denny odštartoval singlom RODEO 6.4.2022, kde si pekne uletel. V ňom sa prechádza ulicami centra Bratislavy na koni ??. O tom, že natáčanie bola poriadna jazda, svedčí aj použitý traktor, či hádzanie do seba panákov so známym moderátorom Šajmom.

Ďalší singel s názvom TUTU nie je samozrejme nič dlžný. Latino tanečnice, bboys túlajúci sa mestom, pártyklub ľudí a nezabudnuteľní mexickí mariachi vytvorili koncept, ktorí sa vryje pod kožu . „Baví ma si ulietavať a spájať zdanlivo nespojiteľné veci. V týchto singloch cítim slobodu a to, že môžem vyjadriť dieťa vo mne. Veď predsa veľa z nás je stále veľkými deckami J. Som presvedčený, že aj ľudia, keď si porovnajú staršie veci budú počuť značný rozdiel po textovej stránke, prejave a aj melódiách. A to je len začiatok“


Je singel ozaj plný úletov? A Ako prebiehajú Vaše víkendy? Napíš nám svoj názor do komentárov. Jííí-ha leto je už predo dvermi.

Zdroj: Denis Veselý