Klubová noc DECADANCE bude 15.12.2023 hostiť Berlínsky kolektív a record label KINDCRIME.

Od dark wave po tvrdé EBM, industriál a cyberpunk techno, Kindcrime je record label a kolektív, ktorý vznikol zlúčením viacerých hudobných kultúr s cieľom zjednotiť širší koncept štýlov a spôsobov identifikácie, ktoré nachádzajú svoje korene v ezoterických a viscerálnych estetikách radikálneho a neviazaného umenia. Jeho zakladatelia Alessandro Nero a Elen Payne budú mať na DECADANCE vo WAX2 premiéru.

ELEN PAYNE je kolumbíjčanka žijúca v Berlíne. Je spoluzakladateľkou KINDCRIME RECORDS a 3DEN labelu. Pravidelne hráva v popredných kluboch ako napríklad TRESOR. Štýlovo sa orientuje na cyber body music, dark electro a hard industrial s prvkami cyberpunku.

Alessandro Nero založil KINDCRIME RECORDS  spolu s Elen v roku 2008. Venuje sa morbídnemu industriálu a EBM, využívajúc modular vo svojich live setoch. Za 15 rokov hrania vystupoval po celom svete a vydal niekoľko vinylov a ep na legendárnych labeloch ako napríklad OBSCUUR, GEGEN, BRVTL, OMEN RECORDINGS a mnoho ďalších.


Futuristický štýl KINDCRIME kolektívu bude v kontraste s nadčasovým zvukom oldschoolovej selekcie DECADANCE predstaviteľov MURKEZZI a FANTOMASSA vytvárať špecifickú atmosféru témy eventu s názvom FUTURO RETRO.

Zdroj: Decadance Raves