V jarnej vysielacej štruktúre Dvojky sa diváci môžu tešiť aj na novú sezónu panelovej diskusnej relácie Silná zostava. Moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová bude aj v nových častiach diskutovať so zaujímavými hostkami na rôzne spoločensko-politické témy nielen vážne, ale aj s trochou nadhľadu.

Novinkou jarnej sezóny je nový vysielací čas. Silnú zostavu nájdu diváci vo vysielaní RTVS každý druhý piatok po 22.00 h na Dvojke. Striedať sa bude s talkshow Adely Vinczeovej Trochu inak. Novú sezónu obohatia aj diváci v štúdiu. „Teším sa, že aj v novej sezóne privítame v štúdiu výnimočných hostí a budeme rozoberať zaujímavé témy z viacerých pohľadov. Som veľmi zvedavá aj na divákov v publiku a na ich reakcie a energiu. Sme v plnom prúde príprav a veríme, že si k nám diváci a diváčky po prestávke opäť nájdu cestu na obrazovkách Dvojky aj v novom piatkovom vysielacom čase. Verím, že Silná zostava bude aj počas jari naozaj silná,“ avizuje moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová.

Hostkami prvej časti relácie budú sociologička a bývalá premiérka Iveta Radičová a spoluorganizátorka protestov Za slušné Slovensko a študentka Karolína Farská. Hostky budú diskutovať a hľadať odpovede na otázku Akého lídra potrebuje Slovensko?.


Silná zostava sa na obrazovky Dvojky vracia už v piatok 20. januára o 22.00 h.

Zdroj: Stanislav Čačko, RTVS