Continental film

Liam Neeson v súčasnosti patrí medzi najobľúbenejších hereckých predstaviteľov akčných hrdinov. Vo svojom najnovšom filme stvárni napraveného zločinca, ktorému šancu na lepší život skomplikujú nečestní agenti spravodlivosti. Akčný triler Pre balík prachov príde do kín už 15. októbra!

Tom je mimoriadne úspešný bankový zlodej, ktorý sa nečakane zamiluje. Láska k sympatickej Annie ho motivuje opustiť svet zločinu a napraviť krivdy, ktoré v minulosti vykonal. Rozhodne sa sám seba udať FBI a vzdať sa peňazí, ktoré nakradol, aby nemusel skončiť vo väzení. Ukáže sa však, že dvojica priradených agentov vidí v Tomových peniazoch šancu na vlastné lepšie životy. Hra na mačku a myš, balansujúc na hrane spravodlivosti, sa môže začať. Podarí sa čistým úmyslom a láske zvíťaziť?

„Tematicky sa film venuje druhým šanciam a vykúpeniu. Ani k jednej z hlavných postáv, Tomovi či Annie, nebola minulosť milosrdná. Práve situácia, v ktorej sa vďaka tomu nachádzajú, im však dáva možnosť chytiť sa novej životnej šance, ale aj nájsť lásku,“ hovorí režisér Mark Williams a dodáva, že v jeho ponurej „love story“ nebude chýbať poriadna dávka akcie, zimomriavok, naháňačiek na autách, strieľania či výbuchov.

V snímke Pre balík prachov sa po boku Liama Neesona objaví Kate Walsh, známa zo seriálov Klinika Grace či Umbrella Academy. Sekundovať im budú napríklad Robert Patrick, legendárny T-1000 zo sci-fi filmu Terminátor 2: Deň zúčtovania, alebo Anthony Ramos, ktorý sa objavil vo filmoch Zrodila sa hviezdaGodzilla II: Kráľ monštier. Akčnú novinku do kín prinesie distribučná spoločnosť Continental film.

Zdroj: Peter Gašparík, Continental film
Foto: Continental film

close

Prihláste sa k odberu nášho newslettera!

Nebudeme Vás do ničoho nútiť.
Z odberu newslettera sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Odhlasovací link nájdete v každom newsletteri.
Vyplnením a odoslaním formulára súhlasíte s nevyhnutným spracovaním vyplnených údajov pre účely zasielania newslettera.