Po krátkej tvorivej prestávke sa dobre zabehnutá trenčianska formácia vracia vo veľkom štýle. Tanečný singel s takmer „duchoňovsky“ rezonujúcim názvom upriamuje pozornosť na nezrelosť  ľudskej mysle. Klip k piesni Ľudí mám rád natáčali za hranicami.

Elektronika a moderná, úderná, priamočiara „pop-music“ idú ruka v ruke. Už dlhodobo nás o tom presviedča trenčianske duo TUFIFTY. Najnovším singlom upozorňujú na dôverčivosť ľudí, ktorí sa pohybujú vôkol nás. „Sladká nevedomosť pomáha vytvárať si vlastný svet, v ktorom následne takí ľudia žijú. Tí sú tak presvedčení o svojej pravde, že napriek všetkým skutočnostiam navôkol chcú do toho svojho sveta zmanipulovať aj ostatných,“ povedal autor textu Vojtech Irša.

Prekrúcanie pravdy, klebety a rozličnosť názorov sú dlhotrvajúce problémy našej spoločnosti. Aj preto sa TUFIFTY rozhodli poňať ich po vlastnom a upozorniť na to, že napriek rôznorodosti pováh či presvedčení  sme všetci na jednej lodi. „Každý si zaslúži rešpekt a úctu. Treba si, samozrejme, ale dávať veľký pozor na to, komu dôveruješ,“ zhodli sa.


O zvukovú stránku, už takmer letného hitu sa postarali v štúdiu Volume production. Obrazovo sa myšlienka piesne podarila dokonale zachytiť v stovežatej Prahe. Práve tam sa sústredí množstvo rôznych ľudí, ktorí demonštrujú rozmanitosť spoločnosti.

Zdroj: Volume Production