Horrorcore underground uskupenie Alfa Sekta po 5 rokoch od svojho druhého studio albumu vydáva klip na song s názvom Autodafé . Renesancia, ktorou v priebehu doby všetci členovia – Astral One, Cetys a Mentor Hayd – prešli sa odrazila jak na celkovom vyznení tracku, tak vo finále aj na jeho vizuálnej stránke.
Použity drill beat, o produkciu ktorého sa postaral multitalent Cetys, kope mohutnými 808 linkami, podfarbený kontrastnými jemnými dark tónmi je doplnený už tradične prekombinovanou a údernou lyrikou so špecifickými Alfa Sekta prvkami, na ktoré sme boli zvyknutí.

Natáčalo sa na Slovensku v Nitre v priestoroch hudobnej skúšobne, ktorá klipu dodala underground feel a kde sa odohrávala jak dejová, tak rapová linka. Okrem trojice rapperov sa v klipe v roly „obete“ predstaví Tina Denkerová, rolu „Alfanatika“ stvárnil talentovaný bubeník Michal Belúch.


Mix & master tracku a samotný edit videa má na starosti Cetys, o scenár sa postarala jednotne Alfa Sekta. Vizuál je možné zhľiadnuť na Youtube kanály Ortodox Underground (Official Alfa Sekta Youtube Channel) a track je k posluchu aj na Spotify a všetkých ostatných stream platformách.

Zdroj: Lucie Zachová, PR manager