Na rapovom ihrisku je dosť miesta pre všetkých! To tvrdí Elpe spolu so Supom na ich aktuálnej spoločnej novinke „Staré železo“. Chalani stále robia dobrú hudbu a ich jediným zámerom je rovnako stále ňou baviť ľudí.

Pointa tejto veci je už podľa samotného názvu o tom, že ani Elpe, ani Supa ešte nepatria do starého železa, ale naopak si bez starostí rozumejú aj s mladšími hráčmi.

Hudbu do tejto veci spravil Elpe sám, pričom on sám sa postaral aj o samotný mix a master. O vizuál aj spolu so strihom sa postaral Martin Staňo a za účasť v klipe patrí vďaka aj basketbalovému tímu SBK Handlová, ktorého členovia si vo videu zahrali.

Viac sa o eLPem dozviete na jeho facebooku alebo instagrame. Supu zase nájdete jeho instagrame. eLPeho môžete v aktuálnom období podporiť napríklad kúpou merchandise na webe Rukahore.sk. Supov merch nájdete na tomto linku. Aby sme boli fér, tieto linky sú PROVÍZNE a pokiaľ cez nich nakúpite, podporíte nie len eLPeho a Supu ale drobnou čiastkou aj náš portál za čo Vám už teraz ďakujeme.


Zdroj: RukaHore.sk
Foto: youtube.com