Už 8.júna vypukne na miestnom ihrisku v Horných Orešanoch 3.ročník jedinečného festivalu Táčkofest&cup. Ako aj v predchádzajúcich rokoch aj tento, to celé odštartujú preteky táčék (fúrikov). Súťažiť sa bude opäť v rôznych disciplínach ako tunning, rambodráha, dvojice a na svoje si prídu aj detskí pretekári. Celé to odštartujú práve deti o 14:00. Nasledovať bude hudobný program, ktorý začne o 16:00.

Hudobná časť festivalu bude patriť kapelám ako napríklad Zoči Voči, Bijouterrier, King Shaolin, Sanchez Amsterdam. Nebudú chýbať ani domáci FidliCanti a ďalší.

Ku každému kvalitnému festivalu patrí aj veľký výber občerstvenia a nebude tomu inak ani na Táčkofest&cupe. Pochutnať si budete môcť na výbornej cigánskej, pečenej klobáse, kapustnici a iných dobrotách. V hand-made zóne si budete mať možnosť zakúpiť výrobky šikovných ručičiek od goraliek, kamienkov až po ručne maľované tričká od Rukami. Oddýchnuť si a načerpať novú energiu budete môcť v pripravovanej chill-out zóne.

Organizátori OZ Fidlicanti sľubujú veľa dobrej zábavy, hudby a veľký kopec srandy. Už prvé dva ročníky ukázali, akým smerom sa tento, svojím spôsobom jedinečný festival chce poberať. Je to akcia, ktorá svojím zložením spája všetky vekové generácie. Ak ešte nemáte na tento deň program, tak sa v júni vidíme na Táčkofeste.

Viac informácií získate na facebook stránke. Vstupenky je možné zakúpiť na Maxiticket.sk.

Zdroj: Štefan Szrsen, organizátor
Foto: archív Táčkofest&cup

close

Prihláste sa k odberu nášho newslettera!

Nebudeme Vás do ničoho nútiť.
Z odberu newslettera sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Odhlasovací link nájdete v každom newsletteri.
Vyplnením a odoslaním formulára súhlasíte s nevyhnutným spracovaním vyplnených údajov pre účely zasielania newslettera.