Skupina IMT Smile odštartovala nový rok v plnej sile, spoločne so svojimi hosťami a vypredaným zimným štadiónom v Košiciach a tiež v Banskej Bystrici, nasledovali rovnako vypredané koncerty v Prahe, Brne a v Bratislave. „Bol to naozaj divoký začiatok roka. Som rád, že ľudia prišli, spoločne s našimi fanúšikmi aj našimi hosťami sme natiahli tú vianočnú atmosféru a perfektne sme si to všetci užili,“ dodáva Ivan Tásler.

Ešte predtým, ako budú v decembri pokračovať na štadiónoch, si spoločne s fanúšikmi užijú „Leto v Štiavnici“. Práve dnes tak IMT SMILE prichádzajú s novými termínmi koncertov, ktoré sa, ale prekvapivo odohrajú iba na jednom mieste, a to v amfiteátri v Banskej Štiavnici. Dnešným dňom tak skupina IMT SMILE spúšťa predaj vstupeniek na LETO V ŠTIAVNICI.

„Koncerty v Banskej Štiavnici majú vždy svoju osobitú atmosféru, nielen pre návštevníkov, ale aj pre nás ako kapelu, a preto tento rok odohráme v štiavnickom amfiteátri postupne 5 koncertov,“ hovorí na margo koncertov Ivan Tásler. „Prvý koncert bude tradičnou spomienkou na významného štiavnického rodáka, fotografa, Deža Hoffmana a tu bude hosťom aj folkový doktor, Mudr. Palo Malovič.“ 


Leto v Štiavnici spoločne s IMT SMILE sa začína 25. mája v amfiteátri a pokračuje 31.mája, 1.júna, 12. a 13.júla 2024.

Zdroj: Tomáš Karpel, Universal Music