Po prvých dvoch singloch prichádza Britsko-piešťsnské trio Cup of Tea s novým videoklipom k singlu Crying Over Your Body. Video opäť zastrešil basgitarista Filip Keher spoločne s Matejom Ondreičkom. Videoklip zobrazuje osobitnú snahu o romanticky buildup, ktorý môže pôsobiť miestami chladnejšie než samotná skladba.

Crying Over Your body je jedna z mála piesni z nášho repertoáru, ktorá znie výrazne „sladko“. Aby sme sa vyhli klišoidnému vizuálu, rozhodli sme sa smerovanie poňať trochu odlišnejšou cestou čím zobrazujeme vnímanie lásky z perspektívy jedného chladného, osamelého jedinca.

Týždeň po zverejnení videoklipu, 5.2. vydáva kapela svoje debutové štúdiové EP s názvom Do you think About The future. S dátumom a menom zároveň kapela zverejnila cover a tracklist nového EP


EP bude obsahovať 6 skladieb. Okrem už vydaných With my Mind, Everyday Passing Quicker by the Moment a najnovšieho singlu Crying Over Your Body sa budú môcť fanúšikovia kapely tešiť na ďalšie 3 pesničky.

1. With My Mind
2. Cute Girl
3. Crying Over Your body
4. Everyday Passing Quicker by the Moment
5. Obligation
6. Do You Think About the Future

Cup of Tea je slovensko – britská alternatívna kapela pochádzajúca z Piešťan. Jej tvorba obsahuje originálne melódie s anglickými textami, ktoré väčšinou reflektujú útrapy mladých ľudí v 21. storočí. Často má melancholicky podtón, no zato častokrát tanečnejší rytmus a v konečnom dôsledku vyznieva oveľa pozitívnejšie ako naozaj je.

Zdroj: Cup of Tea