Považskobystrická kapela Dany Moment, ktorá získala svojim unikátnym štýlom Frap Rock mnoho fanúšikov, práve predstavila svoj najnovší klip k piesni „Pod Zelenou Horou“, ktorý doprevádza silná a emocionálna skladba o láske.

Text piesne „Pod Zelenou Horou“ zachytáva komplexné pocity muža, ktorý miluje do takej miery, že tým trpí. Odkazuje na lásku ako krásny, no často bolestivý aspekt ľudskej existencie. Denis Kolek, frontman kapely, opisuje túto pieseň ako hlbokú reflexiu lásky a toho, ako môže ovplyvniť náš život.

Kompozícia piesne zaujme svojím rockovým charakterom, čo je charakteristické pre tvorbu kapely Dany Moment. Skladba nesie v sebe silné emocionálne náboje a autentické texty, ktoré si mnohí ľudia nájdu blízko k srdcu.


Videoklip k piesni bol nakrúcaný v troch rôznych lokalitách v okolí Považskej Bystrice. Kapela využila talentovanú tanečnicu, Aďku z pole dance centra v Považskej Bystrici, ktorá tancom vyjadrila emócie spojené s láskou. Táto prvá časť klipu prispela k celkovej atmosfére videa.

Druhá časť klipu zachytáva samotnú kapelu, ktorá hrala v tajuplnom lese pri otvorenom ohni. Vytvorili tak pôsobivú atmosféru, doplnenú hmlou a tlmeným svetlom z reflektorov.

Tretia časť klipu sústreďuje pozornosť na frontmana kapely, Denisa Koleka, ktorý sa snaží nájsť cestu von z hlbokého lesa a uniknúť tak pred láskou, ktorou trpí.

Klip bol režírovaný Branislavom Marekom, ktorý je dlhodobým spolupracovníkom kapely. Branislav Marek má za sebou množstvo úspešných projektov a svojimi režijnými schopnosťami prispel k vytvoreniu dojímavého a výnimočného videoklipu pre kapelu Dany Moment.

Kapela Dany Moment má v pláne pokračovať vo svojej kreatívnej ceste a teší sa na budúce projekty a vízie. Ich hudba neustále oslovuje nových fanúšikov a ponúka autentický hudobný zážitok.

Zdroj: Andrej Juhaniak, manager kapely