Nový album Halywůd vyšiel už 8.októbra a priniesol nielen tanečné rytmy a refrény, ktoré nedostaneme z hlavy, ale aj jednu z najsilnejších balád doterajšej tvorby kapely Kryštof. Novinka „Do nebe se propadám“ nadväzuje na úspešné hity „Hvězdáři“ a „Ty a já“. 

Práve k tejto balade dokončuje kapela videoklip, z režisérskej dielne Richardovej ženy Karin Krajčo Babinskej. „Myslím, že bude chcieť nadviazať na svoje predošlé klipové príbehy Ty a jáZůstaň tu se mnou a Vánoční. Podľa toho, čo mi hovorila, to bude celkom emotívne. Uvidíme, či nekecá,“ popisuje s úsmevom spevák.Popri kapele sa v klipe predstaví, napr. herečka Patricie Pagáčová.

Kapela Kryštof momentálne koncertuje na akustickom turné, kde predstavuje aj piesne z nového albumu a dúfa, že svoj koncertný rok zakončia v decembri v dvakrát vypredanej O2 aréne.

S jeseňou a albumom prichádza Richard Krajčo aj s filmovou tvorbou, kedy herecky exceluje po boku Elizavety Maximovej v ústrednej dvojici nového českého celovečerného filmu Přání Ježíškovi v slovenskej distribúcii Želanie pre Ježiška (v kinách od 11. novembra 2021). Naviac tiež skvele nadaboval postavu celovečerného animovaného filmu Přes hranici (v kinách od 24. novembra 2021), ktorý je úspešný na najvýznamnejších svetových filmových festivaloch.


Zdroj: Tomáš Karpel, Universal Music