Punkrocková parta z Trenčína vydáva svoj nový singel s názvom Tak čau. Táto novinka je tiež predzvesťou modernejšieho štýlu ktorým sa chce kapela uberať v ďalšej tvorbe. 

Od vydania posledného singla Noc sa nekončí sme sa rozhodli ísť iným smerom. Je to stále punkrock ktorý máme veľmi radi, len sme k nemu pridali elektronické prvky ktoré robia v pesničke ešte lepšiu atmosféru, vysvetlil Matej Martiš.

O samotnú produkciu a mix/master sa postaral Dušan Rybarik, ktorý ma na konte aj produkciu skladieb pre interpretov ako Gabreyll, Strespez, Romy, Four Faces.” S Dušanom sa nám pri tvorení singla spolupracovalo veľmi dobre. Na samotnú produkciu sa pozerá z úplne iného uhla ako my, a perfektne sa naše nápady dopĺňali”, spomenul Martin Guriš. 

Autorom textu je gitarista Patrik Kováčik. “Tento text vznikol v období keď sa moja bývalá partnerka rozhodla náš dlhoročný vzťah zahodiť zo dňa na deň esemeskou “ja neviem čo chcem” a bol koniec. Poprial som jej veľa šťastia aj keď to v tej chvíli veľmi bolelo”, poznamenal Patrik. 

„K singlu sme sa rozhodli vytvoriť v poradí naše druhé lyric video, a opäť to nie je len taký obyčajný lyric ako by sa na prvý pohlaď zdalo“ povedal Martin Guriš. Zábery bol nahraté v Trenčianskom štúdiu u Michala Hajtmana, a o strih sa postaral Peter Repta. 


Najbližšie vystúpime na pódiu s kapelou Zoči Voči v Bratislave 24.11.2023, kde si s chalanmi zahráme v rámci ich Milovaní-Nenávidení 10 Rokov Tour. Na jar plánujeme opäť zopár klubových koncertov, samozrejme máme už v príprave aj ďalší singel, ale o tom Vám prezradíme neskôr. 

Zdroj: MF