Hit kapely Revial, ktorý sa dostal aj na portál FUN Rádia valcuje Youtube veľmi peknými číslami a našich ľudovkárov to veľmi teší. Hudobná skupina Revial pod vedením Šimona Kundru zažíva úspešne obdobie a teší sa vysokej sledovanosti. V krátkej dobe vydala nové CD s názvom – Všetci budú tancovať, ktoré odpromovala pieseň s videoklipom, s názvom – Ja ťa Ľúbim, ktorá prekročila za pár dní 30 000 vzhliadnutí na Youtube.

Kapela Revial už teraz má vybookovaný celý rok 2020 a už iba pár voľných termínov. Takže, pokiaľ aj Vy hľadáte hudobnú kapelu, pre svoju akciu oslovte Revial čím skôr, aby sa vám ušiel termín. Aktuálne hrá kapela v zložení Šimon Kundra, Stanislav Jankiv a Kristián Mucha.

Pieseň Ja ťa ľúbim vznikla na základe toho, že Šimon počul pieseň od autora Patrika Horňáka, oslovila ho a dostal povolenie priamo od autora v rámci kamarátskych vzťahov na prerábku piesne a následne zaradenie piesne na nové CD.

Patrik Horňák je členom ľudovej kapely s názvom REWO. Kapely REVIAL a REWO plánujú v blízkej dobe spoluprácu v podobe piesní pre svojich fanúšikov. Takže, aj na to sa fanúšici tejto hudobnej kapely môžu v blízkej dobe tešiť.

Revialu držíme palce a prajeme im veľa úspechov a novému CD taktiež. Viac sa o kapele dozviete na ich facebooku alebo instagrame.

Zdroj: Bianka Knutová
Foto: Daniel Tabaka