Kapela Sám Sebou prichádza s tretím radovým albumom, ktorý dostal názov „LOVE“. Pri tejto príležitosti nám o tejto doske niečo viac prezradil spevák kapely Matúš Fifik.

Náš nový album „LOVE“ vyšiel oficiálne 24.7.2017. Pracovali sme na ňom 3 roky a to je samozrejme počuť aj na rôznorodosti skladieb. Najprv sme začali s nahrávaním rockovejších skladieb, no postupne sme začali tento album viac orientovať do popu. Bola to prirodzená cesta, keďže každý z nás sa nejak hudobne vyvíja a tak isto aj mňa, ako tvorcu hudby začal viac ovplyvňovať tento hudobný žáner.

Dlho sme sa hľadali, ale myslím, že to je tá správna cesta, ktorou by sme sa mali uberať. Jednak sme s tým stotožnení my na pódiu a zároveň vidíme aj na reakciách ľudí, že ich to veľmi baví. Ďalšia vec, ktorú nám popovejšie skladby priniesli je to, že sme začali ovplyvňovať širšie publikum, čo nás samozrejme veľmi teší.

Producentom celého albumu je Jimi Cimbala a aj týmto sa chcem poďakovať jemu aj celému tímu Randal Factory za skvelo odvedenú prácu.

Na albume sa nachádza 12 piesní, z toho v troch skladbách poslucháči nájdu aj ženský hlas. Textovú zložku na tomto albume mal opäť po väčšine na starosti Feri Pavol, no konečne som textami trochu prispel aj ja a to konkrétne do skladieb Lucia a Vďaka vám.

Poslucháči sa môžu tešiť aj na nový singel s videoklipom, ktorý už pripravujeme, ale zatiaľ neprezradím, ktorú pieseň sme si tentokrát vybrali. Samozrejme album sa dá celý vypočuť aj vo všetkých streamovacích službách, prípadne ak nás chce niekto podporiť, môže si ho objednať aj na našej oficiálnej stránke www.samsebou.com.

Na záver sa chcem všetkým našim fanúšikom poďakovať za úžasnú podporu. Dúfam, že sa im album páči a že im bude spríjemňovať každodenné chvíle.