Kapela The Butchers sa so svojim novým videoklipom vracajú späť ku svojmu EPčku s názvom Wounds, ktorá bola vydaná v marci roku 2020. Chalani sa rozhodli vydať lyric video ku svojej najtvrdšej skladbe s názvom WTFAYSMA (Whyt The Fuck Are You Still Messing Around).

Význam skladby opisuje András Hushegyi (autor pesničky) nasledovne: „Skladba opisuje typ ľudí, ktorí majú relatívne všetko v poriadku vo svojom živote, no napriek tomu nikdy nie sú spokojný, vytvárajú si vlastné problémy len aby sa mohli sťažovať. Sú to ľudia, ktorí majú svoje sny ale nikdy sa nedostanú k tomu aby si ich splnili.“

Jedná sa o najtvrdšiu skladbu kapely, ktorá je zaujímavá aj tým, že je prvou skladbou kapely, v ktorej nebolo nahraté gitarové sólo. „Táto skladba si vyžadovala iba jedno a to tvrdé gitarové riffy, preto sme sem nenahrali žiadne gitarové sólo. Je to brutálna pesnička, ktorá vás nenechá vydýchnuť si ani na jednu sekundu.“ Dodáva gitarista kapely János Hushegyi.

Kapela má za sebou úspešnú letnú sezónu, odohrali 10 koncertov a vystúpili na rôznych podujatiach ako napr. Pezinský permoník, Priechodské rockové slávnosti alebo Týždeň maďarskej kultúry v Bratislave. Viac nám o tom povedal János Hushegyi: „Odohrať týchto 10 koncertov počas tohto leta bol pre nás obrovský zážitok, je to asi naša najlepšia sezóna. Užívali sme si dobré počasie, veľké pódia, spoznali sme nových ľudí a sme radi, že sme dostali toľko možností na vystúpenie.“


Po lete sa kapela vrátila naspäť do skúšobne a začali pracovať na nových skladbách. Behom budúceho roka plánujú vydať nové skladby a osláviť 10 rokov založenia kapely.

Zdroj: TS, János Hushegyi