Spojenie speváčky Kataríny Knechtovej a folklórneho súboru Šarišan je úspešné už pred štartom turné PUTO! Koncert v Katkinom rodnom meste Prešov za vypredal za vyše týždeň od ohlásenia výnimočného projektu! Obľúbená speváčka sa preto v Divadle Jonáša Záborského rozhodla pridať ďalší koncert. Nenechajte si ujsť jedinečnú šou plnú hudby, tanca a vizuálnych efektov od Košíc až po Bratislavu. Na jednom pódiu sa predstaví vyše 50 účinkujúcich!

Divadlo Jonáša Záborského v Prešove zažije dva koncerty dokonalého spojenia speváčky a skladateľky Kataríny Knechtovej a folklórneho súboru Šarišan s názvom PUTO.

„Po týždni od ohlásenia turné máme Prešov vypredaný, tak sme sa rozhodli pridať ešte jeden koncert. Ak všetko pôjde dobrým smerom, máme v pláne obísť aj nejaké mestá v Českej republike a v lete s programom odohrať aj nejaké festivaly,“ plánuje Katka Knechtová.

V hudobno-tanečnej show sa na pódiu stretne 50 účinkujúcich a zaznejú ľudové piesne a skladby Kataríny Knechtovej v nových aranžmánoch. Réžiu si zobral na starosť Jaro Moravčík. Skúšky sú už v plnom prúde.

„Milujem šarišský folklór, považujem ho za jeden z divov sveta.  Budem spievať aj ľudovky, na to sa veľmi teším. Zrejme sa nevyhnem ani tancu a kroj by som si tiež rada obliekla. Nechcem predbiehať a všetko prezradiť, niečo by malo zostať prekvapením. Príďte sa pozrieť, pozývam všetkých fanúšikov,“ neskrýva radosť Katka Knechtová.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na päť koncertov po celom Slovensku. Turné PUTO zavíta do Prešova, Žiliny, Košíc a do Bratislavy. Nenechajte si ujsť unikátne spojenie skvelej speváčky Kataríny Knechtovej a folklórneho súboru Šarišan, vstupenky na turné PUTO sa predávajú v sieti Ticketportal. Všetky informácie nájdete na webovej stránke alebo facebooku.

 

Katarína Knechtová a Šarišan PUTO 2018

23.10. PREŠOV – Divadlo J. Záborského
24.10. PREŠOV – Divadlo J. Záborského
27.10. ŽILINA – Dom odborov
29.10. KOŠICE – Spoločenský pavilón
5.11.  BRATISLAVA – Istropolis

Zdroj: Nora Krchňáková, NK Factory

close

Prihláste sa k odberu nášho newslettera!

Nebudeme Vás do ničoho nútiť.
Z odberu newslettera sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Odhlasovací link nájdete v každom newsletteri.
Vyplnením a odoslaním formulára súhlasíte s nevyhnutným spracovaním vyplnených údajov pre účely zasielania newslettera.