V rámci hudobného projektu slovenského hudobníka, ktorí si hovorí Janchi, vychádza nový klip. Janchiho ste už mohli počuť z českých a slovenských rádií, kde bodoval so svojimi singlami Do teba a Priťahuje nás vesmír. Teraz prichádza s novým singlom Poď so mnou, o ktorého produkciu a zvuk sa postaral Ondřej Žatkuliak zo štúdia Rooftop.

„Video sme točili v tanečnom štúdiu Tanchi, a k lunchi bolo Kimchi,“ hovorí s úsmevom Janchi a dodáva: „Námet na klip bol jednoduchý, vzali sme tanečné skupiny rozdielnych štýlov (hip-hopové Budside, orientálne tanečnice zo spolku Kleopatra, folklórnych tanečníkov zo skupín Palouček a Lučina) a pár kamarátov.

Až na mieste sme im prvýkrát pustili našu pesničku a nechali sme na nich, ako sa s tým, popasujú. Takže sme aj ušetrili za režiséra.“

„Pre mňa bolo najväčším prekvapením, ako rýchlo  sa profesionálni tanečníci zosynchronizovali a mali hotovú choreografiu, aby na ňu na konci zabudli a už len tancovali, až gazdinkám topánky vzduchom lietali,“ spomína kamerám Dominik Tula.


Kto by chcel skúsiť, či rytmu piesne odolá, môže sa otestovať aj naživo napríklad 3. 12. Českobudějovickom klube Rockle.

Termíny ďalších koncertov, sú pravidelne aktualizované na Janchiho Facebooku a Instagrame.

Zdroj: TS, Ján Levársky