Spevák, gitarista a hudobný producent, Zef vydal svoju najnovšiu skladbu s názvom „Oči„. Tento track prináša hlboký pohľad do sveta nevyslovených vzťahov, ktoré vznikajú medzi ľuďmi prostredníctvom jediného spojenia – stretnutia pohľadov.

Jozef Rezník, talentovaný spevák, gitarista a hudobný producent, známy svojím pôsobením v kapelách Para a Walter Schnitzelsson, teraz predstavuje svoj nový sólový singel pod umeleckým menom Zef. Jeho najnovší singel s názvom „Oči“ nám prináša hlboký pohľad do sveta tajomných a nevyslovených vzťahov, ktoré vznikajú medzi ľuďmi vďaka pohľadom.

Prečo práve názov „Oči“? Zef opisuje pieseň ako vyjadrenie tých pohľadov, ktoré sa často odohrávajú medzi neznámymi ľuďmi. Tieto stretnutia pohľadov sa najčastejšie dejú v baroch a na rôznych verejných miestach, ba dokonca aj v hromadnej doprave. Každý si tieto momenty vykladá po svojom spôsobe – niektorí vnímajú tieto pohľady ako pokušenie a rozhodnú sa ich nasledovať, zatiaľ čo iní odolajú a nechajú si tieto príbehy radšej v hlave. „Oči“ je piesňou, ktorá ponúka intímny pohľad na tieto vzrušujúce a zároveň nevyslovené pohľady ľudí.


Videoklip ku skladbe „Oči“ bol inšpirovaný zážitkami, ktoré Zef získal pri sledovaní relácie „Boiler Room“. “Klip vznikol tak že som sa vždy pri pozeraní boiler room-u zameriaval skôr na ľudí a príbehy čo sa diali okolo DJ-a. Vždy sa tam dialo úplne všetko od príliš „motivovaných“ tanečníkov až po plač na tanečnom parkete. Klip sa točil na jeden záber v Bratislavskom Temnom Ost Blocku, ktorý hostí trebárs aj tanečnú párty Jašenie, čo je taká obnož slovenského boiler room-u. “ opisuje zef.

“Herci sú v skutočnosti väčšinou moji kamaráti a známi z Bratislavy čo boli ochotní v nedeľu ešte potiahnuť a zabaviť sa. Nálada je autentická keďže bar aj v čase natáčania ostal otvorený :)“ dodáva spevák.

Zef má ambiciózne plány do budúcnosti. Okrem vydávania novej hudby plánuje na jeseň uzavrieť svoje EP: “Plány do budúcna sú prirodzene vydávať novú hudbu. Na jeseň chystám uzavrieť vydané aj nevydané skladby do EP, takže sa možno dočkáme aj nejakého pevného nosiča, nie len streamu. Koncertná premiéra už bola na Bratislavskom Urban markete a určite budem pokračovať, zrejme rôznymi support koncertami hlavne na jeseň.“  uzatvára zef.

Ak ste pripravení preniknúť do sveta plného zmyselných pohľadov a zažiť  jedinečnú hudobnú atmosféru, neváhajte si vypočuť Zefov najnovší singel „Oči“, ktorý je dostupný na streamovacích platformách a pozrieť si autentický klip, ktorý zhmotňuje myšlienku skladby.

Zdroj: Jana Trellová, PR manager
Foto: Jakub Hraník