Mako Hindy

Speváčka Kristina Tran predstavuje novú skladbu TipTop, ku ktorej posiela aj letný videoklip, plný tanca, humoru a sarkazmu. Na spoluprácu do tejto piesne prizvala aj raperku a speváčku Fejbs, ktoré tak prinášajú zaujímavú kombináciu svojich hlasov. V texte poukazujú na to, že nie každý trend sa uchytí a že sa netreba brať príliš vážne.

Je to osviežujúca a odľahčená skladba, ktorá má ľudí hlavne zabaviť. Chcela som vytvoriť niečo, čo ľuďom zlepší náladu a čo si budú aj spievať. Leto je pred nami a určite sa pritrafia aj úsmevné situácie, ktoré si budeme točiť a na to sa vždy hodí veselá pesnička do podmazu.“ odkazuje Kristina Tran.

Celkový dojem z tohto počinu podčiarkuje kvalitný zvuk, o ktorý sa postaral Matej – LilMaxx – Mikloš. Jeho kreatívny prístup a schopnosť vytvárať návykové hudobné aranžmány prispievajú k jedinečnosti a nápaditosti tejto skladby.

V novom hudobnom videu k pesničke „TipTop“ sa tiež objavia známe tváre slovenskej tanečnej scény Tony Moisés, Martin ´Mako´ HindyKatarína Volanská, ktorí dnes spolu tvoria Quadmaniax. V minulosti Tony a Katka tancovali v tanečných skupinách Fredy´s Dance Group a Different Colors. Maka si môžete pamätať z tanečnej skupiny Gumení Chlapcii či Spin. Vo videu sú Quadmaniax veľkým osviežením vďaka ich tanečným kúskom na dvojradových korčuliach.


V úvode videa je tiež scéna, ktorá odľahčene odkazuje na poroty talentových súťaží. Porotu sa v tomto prípade snaží zaujať šikovná tanečníčka Vanessa Volanská, no do ďalšieho kola ju porotcovia nepošlú. „Vanesska je veľmi šikovná a aj keď to bolo hrané, nebolo mi príjemné dať jej to X-ko,“ spomína s úsmevom na natáčanie raperka Fejbs.

O produkciu a námet videa sa postaral Tony MoisésMiroslav Mahdalík. Za kameru sa postavil Július Šimlovič, ktorý video aj režíroval.

Video k piesni TipTop nájdete na Youtube speváčky Kristiny Tran a v piatok 14.7.2023 sa pesnička objaví aj na všetkých digitálnych platformách ako Spotify, Apple Music, Deezer…atď.

Pre viac informácií o Kristine Tran, navštívte jej oficiálnu webovú stránku alebo sledujte jej sociálne médiá.

Zdroj: Kristina Tran
Foto: Mako Hindy