Legendárna žúrka, ktorá ti rozkmitá srdcový rytmus kvalitným hip-hopom a do žíl ti okamžite vleje tú pravú párty náladu! Nenechaj si ujsť klubové bomby, ktoré bude do davu hádzať najznámejší tanečník v úlohe DJa Laci Strike, elektrizujúci beatmaker DJ Squeeze a rezident akcie DJ Metys. Tento večer bude patriť old aj nu school hip-hopu a príbuzným žánrom.

Laci Strike (DJ set) poznáme ho v prvom rade ako tanečníka a choreografa, ale svoj vzťah k hudbe nevyjadruje len tancom. Svoje obľúbené kúsky, či už z hip-hopu alebo funku, soulu a ďalších žánrov, predvedie sťaby DJ, ktorý zaručenie vie, na čo sa dobre krepčí.

DJ Squeeze ponúka elektrizujúce sety nabité energickým klubovým hip-hopom, trapom a r’n’b v kombinácii s twerkom, v ktorých by ste rádiové hity iba ťažko hľadali. Okrem DJa je aj dramaturg a jeho mixtape vyhral prvé miesto v konteste DJCity.

DJ Metys patrí k ľudom, ktorých na našej scéne určite neprehliadnete a ktorí stoja za viacerými obľúbenými klubovými akciami. Metysove vkusne poskladané skreče zdobia nejeden slovenský album.

KEDY: 4. 9. (sobota)
KDE: KC Dunaj
ŠTART: 21:00 hod.
VSTUPNÉ: 6€
Viac informácií nájdete na facebooku