Oldies bavenica, na ktorú sa každoročne teší celý žilinský kraj je tu! Ak si pripravený dať tú najlepšiu bodku letu na nezabudnuteľnej párty, si tu správne. Vezmi partiu kamošov a zabav sa na tie najväčšie oldies hity. Už v sobotu 23. septembra o 21.hodine sa otvoria brány Event Housu a privítajú všetkých, ktorí sa tešia na tú najlepšiu noc plnú bláznivej zábavy.

70´s, 80´s a 90´s

O zábavu sa postará obľúbený DJ Majco. Ten má pre návštevníkov pripravené tie najväčšie tanečné hity 70., 80. a 90. rokov. ABBA, U2, Bon Jovi, Roxxete, Modern Talking, Bonny M, Michael Jackson, Madonna či Spicy Girls. V Event House ťa čaká noc plná najznámejších hitov a legiend.

Úsmev, Dievčatá či Sklíčka

Organizátori si tento rok pripravili skutočne výnimočného špeciálneho hosťa. V známej slovenskej skupine bolo za roky pôsobenia vidieť viaceré legendy slovenskej hudby, ako napríklad Miroslav Žbirka, Ján Lehotský, či Marika Gombitová. Skupina MODUS v staronovej zostave s dvomi zakladateľmi – Jano Baláž a Ľubomír Stankovský potešia s tými najväčšími hitmi 80. – 90. rokov na Slovensku a predstavia tiež svoju novšiu autorskú tvorbu. Príďte si hity ako Úsmev, Dievčatá, Sklíčka či Veľký sen mora zaspievať s plného hrdla na tohtoročnú žilinskú oldies party.


Nablýskaná trvalá, farebné svetre alebo lesklé elasťáky

Kedy inokedy vytiahnuť zo skrine retro kúsky ako práve na Oldiesku v Event House? Mrkváče, šuštiaková bunda, lesklé elasťáky a biele ponožky alebo elegantné šaty ako vystihnuté z časopisu Burda. Všetky tieto retro klenoty sú nepovinné, ale vítané! Na Oldies party sa môžeš naozaj vyhrať a siahnuť po saku s vypchávkami, hrebeňom vo vrecku a všetko to doladiť perfektnou trvalou.

Ak ste celá partia a chcete si dopriať komfort, zvoliť môžete VIP vstupenky s rezervačkou stola vo VIP zóne s vlastným barom. Vstupenky zakúpite vo zvýhodnenej cene na Ticketportal.sk alebo na mieste pred akciou.

O EVENT HOUSE

Event House Žilina je industriálny dizajnový priestor na eventy. Nachádza sa v priemyselnej časti Žiliny. Pred areálom je k dispozícii parkovisko.

Vnútorné haly sú nefajčiarske. Priestor je využívaný na firemné eventy, koncerty, plesy, párty, konferencie, kongresy, podujatia veľkokapacitného charakteru, veľtrhy a výstavy, ale i svadby. Event House tvoria 3 eventové haly, vonkajšia terasa, backstage.

Zdroj: Aneta Petrejová, sb-group.sk