Stredoškolský bál ponúka každoročne liptovskej mládeži príležitosť stráviť večer príjemnou a noblesnou zábavou. Študenti organizujú už deviatykrát akciu, ktorá je tradične plná výbornej hudby v podobe kapiel , DJ, chutného občerstvenia a nejedného prekvapenia priamo počas večera. Výťažok následne putuje Združeniu rodičov so zdravotne postihnutými deťmi Koliesko.

Tento rok sa bál uskutoční 8.2. priamo v Dome kultúry Liptovský Mikuláš. Pódium bude tento rok patriť skvelým ružomberským hudobníkom The Carmines. Kapela, ktorej spevákom je semifinalista SuperStar Samuel Sleziak, sa už neraz postarala o skvelú zábavu a organizátori ju tentokrát postavili do úlohy headlinera. Celý večer však otvorí spevácke duo Veronika Lietavcová a Alexandra Žiaková . Neodmysliteľnou súčasťou zábavy na Stredoškolskom bále je aj DJ Dobo, ktorý nebude chýbať ani tohto roku.

Stredoškolský bál je už podľa názvu cielený najmä pre mládež a študentov, no napriek tomu si ho obľúbili rôzne vekové kategórie. Kvalitná organizácia dáva záruku skvelej zábavy a nezabudnuteľného večera.  Počas predchádzajúcich 8. ročníkov sa na bále zabavili tisíce mladých a predstavili sa kapely ako Billy Barman, Hudba z Marsu, Zoči Voči, Smola a hrušky, The Paranoid a iné. Organizátori taktiež dávajú priestor mladým umelcom alebo tanečníkom.

Viac informácii o Stredoškolskom bále získate na oficiálnej facebook stránke alebo instagram profile.

close

Prihláste sa k odberu nášho newslettera!

Nebudeme Vás do ničoho nútiť.
Z odberu newslettera sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Odhlasovací link nájdete v každom newsletteri.
Vyplnením a odoslaním formulára súhlasíte s nevyhnutným spracovaním vyplnených údajov pre účely zasielania newslettera.