Z Majselfovho očakávaného štúdiového albumu PORCELÁN k nám mieri ďalšia novinka! Po obrovskom úspechu titulnej skladby „PORCELÁN ktorá odštartovala predaj albumu nám Majself servíruje letnú skladbu v hudobnom zoskupení so spevákom Janom Bendigom a raperom Refew! „KEBY BOLA MOJA“

Majself má s Refewom za sebou už viacero spoluprác, čiže toto nie je ich spoločná prvotina. S Janom Bendigom ide v prípade novinky “ KEBY BOLA MOJA “ o najočakávanejšiu premiéru a samozrejme stačí len dodať, že všetkým trom sa spolupracovalo bez najmenších problémov, o čom svedčí celkový dojem zo skladby. „KEBY BOLA MOJA“ vznikla pomerne rýchlo a hostia na feate Majselfovi s Fillipianom zapasovali ihneď po dokončení hudobného podkladu. Ako vychádzajú poslednú dobu skladby v meniacom sa víre žánrovosti, tak aj táto skladba je iná oproti ostatným a má citeľné latino prvky. Majself sa so svojím zvukom neustále hrá, a keďže k latinu si za posledné roky vybudoval vzťah, niet sa čomu čudovať, že sme ho dostali možnosť počuť aj v takejto polohe. Tak po spustení predpredaja nového albumu „PORCELÁN“ sme sa len krátko po  uvedení vizuálu dočkali aj ďalšieho kvalitného tracku, ktorý zrežíroval Dušan Krajčovič v štýle letnej latino párty. Okrem noviniek, ktoré už majú aj svoj klip, na albume sa v trackliste stretneme aj s už vydanými skladbami ako „Vydržím stáť“ alebo „Ruže“ s Kalim. Môžeme sa preto tešiť aj na ďalšie spolupráce, ktoré sú ešte z albumu nevydané ako Tina, Lvcas Dope, Martin Císar, Dano Kapitán či funky skladba s Dominikou Mirgovou. Okrem týchto skladieb svoj oficiálny vizuál dostane aj slovenský hit „Kométa“ v spolupráci so skupinou Desmod, ktorá aj s premiérou filmu miery do kín.


Celý album čo sa týka obsahu, aj štýlov, ktoré na albume sú, som formoval skoro 2 roky.  Jednotlivé skladby sú ako črepy z rôznych časových období, ktoré v mojich očiach tvoria Porcelán. Preto aj ďalší tento môj kúsok v podobe latina skvelo dopĺňa môj nový album a pestrosť, ktorú som chcel do neho vniesť „, uzatvára Majself.

Viac sa o Majselfovi dozviete na jeho facebooku alebo instagrame. V aktuálnom období ho podporiť napríklad kúpou merchandise na webe Rukahore.sk. Aby sme boli fér, tento link je PROVÍZNI a pokiaľ cez neho nakúpite, podporíte nie len Majselfa ale drobnou čiastkou aj náš portál za čo Vám už teraz ďakujeme.

Zdroj: Jana Trellová, Ruka Hore