Zažite jesenný oldieskový žúr v Event House. Párty je ideálna príležitosť zobrať partiu kamarátov, dať si stretávku so spolužiakmi po rokoch alebo vyraziť na dámsku jazdu. Vytiahnite zo skrine hlboko odložené retro skvosty a zažite noc nezabudnuteľných hitov, koncert Dary Rolins a bláznivú zábavu už 26. októbra v Event House.

70´s, 80´s a 90´s

Zábava bude v rukách overeného DJ Majca. Ten si pre návštevníkov pripravil najväčšie tanečné hity 70., 80. a 90. rokov. Sedemdesiatky priniesli legendy ako ABBA a Bonny M, k ikonám osemdesiatok patrili Bon Jovi, Bryan Adams, U2, Depeche Mode, Roxxete či Modern Talkin a deväťdesiatky sú nezabudnuteľné aj vďaka skupine Kelly Family, spevákovi Michaelovi Jacksonovi a dievčatám zo Spice Girls. Ich najznámejšie hity a hity ďalších legiend si môžete pripomenúť už 26. októbra pod jednou strechou v Event House.

Čo o mne vieš  a zázračný prsteň Arabely

Špeciálnym hosťom párty je obľúbená speváčka Dara Rolins. Dara je neodmysliteľnou súčasťou slovenskej hudobnej scény od osemdesiatych rokoch. Prvé koncertné turné absolvovala ako 10-ročná, v roku 1983 vydala svoj prvý album Keby som bola princezná Arabela a pre televíziu nakrúcala hudobné filmy. Významným bodom jej kariéry bol aj moment, kedy ju oslovil Karel Gott. Spolu naspievali známy duet Zvonky štěstí, ktorého nemecká verzia valcovala za hranicami Československa všetky hitparády. Nasledovali ďalšie filmy, albumy a s nimi aj ďalšie známe hity, ktoré Dara zaspieva aj v Event House.

Nablýskaná trvalá, sako s vypchávkami či lesklé elasťáky

Pre každú dobu je typická móda a kúsky, ktoré frčali. Oldies party je perfektná príležitosť vytiahnuť zo skrine hlboko odložené skvosty. Siahnuť môžete po saku s vypchávkami na pleciach a hrebeňom vo vrecku, šatách ako vystrihnutých z časopisu Burda, ale aj mrkváčoch, lesklých elasťákoch či šuštiakovej bunde. Všetky tieto retro klenoty sú v Event House vítané, nie však povinné.

Ak ste celá partia a chcete si dopriať pohodu a komfort, zvoliť môžete VIP vstupenky s rezervačkou stola. Vstupenky zakúpite na www.ticketportal.sk alebo na mieste.

O EVENT HOUSE

Event House Žilina je industriálny dizajnový priestor na eventy. Nachádza sa v priemyselnej časti Žiliny. Je dostupný MHD linkami č. 20 a 22 a prímestskými linkami (zastávky Rajecká – Mliekarne, Rajecká – Elektrovod). Pred areálom je k dispozícii parkovisko.

Vnútorné haly sú nefajčiarske. Priestor je využívaný na firemné eventy, koncerty, plesy, párty, konferencie, kongresy, podujatia veľkokapacitného charakteru, veľtrhy a výstavy, ale i svadby. Event House tvoria 3 eventové haly, vonkajšia terasa, backstage.

Zdroj: Zuzana Bulková, Event House Žilina