youtube.com

Matěj Vávra je umelec, ktorý svojim hlasom spôsobuje okamžité zimomriavky. Po talentových súťažiach sa odmlčal, no po dlhšej pauze sa začiatkom januára pripomenul špeciálnym mash upom pre Ruka Hore, v ktorom odznelo 27 skladieb od rôznych interpretov. Na deň všetkých zaľúbených vyšla jeho autorská  skladba „Nech Mě V Tobě Plout“, ktorá je venovaná najmä samotárom a tým, ktorí sa cítia sami.

Vizuál ku skladbe „Nech Mě V Tobě Plout“ zrežíroval Martin Miko z Illuminate ako aj pri jeho iných trackoch  „Ledy“ či „Oheň v nás“. Nielen dnes,  na deň osamelých je táto skladba viac ako aktuálna, keďže samotný spevák a producent sa vyjadril ku všetkým, ktorých trápia city, že treba zabudnúť na všetko zlé uvedomiť si, že ani v ťažkých chvíľach nie sme naozaj sami. Stále tu máme rodinu a priateľov, ktorí pri nás budú vždy stáť. Všetci máme nejaké starosti a nie je hanba sa s nimi otvoriť niekomu blízkemu. Skladbou tak oznámil aj prípravu nového albumu, ktorý vyjde ešte tento rok.

„Song „Nech Mě V Tobě Plout“ jsem napsal, protože mám za sebou dlouhodobý vztah, který nevyšel. Každý rozchod bolí a tenhle mi trvalo dlouho překonat. I když to vyzní jako klišé, tak všichni potřebujeme cítit, že někomu na nás záleží a má nás někdo rád. 
Uzavřel jsem se do sebe a měl jsem pocit, že jsem na všechno sám a že už mě nic podobnýho nepotká. Když se člověk rozejde, má něakým způsobem pocit, že selhal. Všechno potřebuje svůj čas. Ten čas mi pomohl odpustit bývalce, ale v první řadě odpustit sám sobě, přiznat si pravdu a podívat se na věc s odstupem“,
uzatvára Matěj.

Viac sa o Matějovi dozviete na facebooku alebo instagrame.

Zdroj: Jana Trellová, Ruka hore
Foto: youtube.com