Dobrí chlapci z Handlovej sú späť a z nového albumu Zasedoma, ktorý vyjde v septembri, púšťajú postupne do sveta jednu pecku za druhou. Doteraz ste mohli počuť tri tracky, ktoré vyšli aj s videoklipmi. Ďalšie dva single Moja Reč doručí fanúšikom priamo do Bratislavy a Handlovej spolu s novou Red Bull károu Zubor.

Filip Nagy - RedBull.sk

V piatok 7. augusta 2020 sa na koncert môže pripraviť hlavné mesto. Premiéra štvrtého tracku z albumu Zasedoma sa bude Bratislavou niesť zo zatiaľ neodhalenej lokality. Ak chcete byť medzi prvými, ktorí budú počuť singel Lietačky, tak určite sledujte Instagram, kde sa v piatok odhalí presné miesto koncertu. Nastavujte pripomienky v kalendári, kapacita bude totiž limitovaná

Podobne to bude aj v piatok 28. augusta 2020, kedy sa mini tour s Mojou Rečou a Red Bull Zubrom presunie do Handlovej. Doma Dobrí chlapci predstavia singel číslo 5, ktorý sa volá Srdce plače. Postup je rovnaký, lokalita ostane utajená až do dňa koncertu, kapacita bude obmedzená a všetko podstatné sa fanúšikovia včas dozvedia z Instagramu.

Moja Reč je späť, zase spolu, zase doma. Ak chcete vedieť viac o ich návrate a novom albume, tak si určite pozrite videorozhovor s Adelom na webe RedBull.sk. A čeknite aj príbeh o tom, čo všetko je za videoklipom k poslednému tracku Trillion. Handlovskí Beastie Boys ho natáčali v bani a réžiu mal na starosti Miroslav Spunkey Balogh.


Premieru bude mať aj Red Bull Zubor

Do vozového parku eventových áut pribudla úplne nová mašina, ktorá zabezpečí na týchto akciách ten najlepší zvuk a parádnu atmosféru. Red Bull kára dostala meno Zubor a práve na koncerte v piatok 7. augusta v Bratislave to bude jeho slovenská premiéra.

Zdroj: Monika Viňanská
Foto: Filip Nagy – RedBull.sk