Amfiteáter Starý Tekov sa 28. júla zmení na fantastickú hudobnú párty! Na festivale TEKOV FEST sa stretne trojica najžiadanejších slovenských speváčok Sima, Dominika Mirgová a Aless, ktoré môžete na jednom pódiu v tomto roku zažiť exkluzívne iba v Starom Tekove! Festival otvorí nadupaná show René Rendyho a jeho Cico Band, ktorí zahrajú všetky tanečné hity!  

Aktuálne najvychytenejšia speváčka Sima má na Slovensku vypredané koncerty, najpredávanejšie cédečká a so svojimi piesňami valcuje internet. Do Tekova zavíta Sima aj s raperským duom Nerieš, ktoré sa v Tekove predstaví po prvýkrát. Sima má doteraz na konte šesť albumov a vyše 50 videoklipov. V Tekove naživo predvedie skladby z nového albumu Masterpiece..

„Zaspievam všetky moje najväčšie hity aj môj nový singel s názvom Forever Young, ktorý vyšiel len nedávno. Momentálne pracujem na nových skladbách, o ktorých budem fanúšikov čoskoro informovať. Moje leto bude vyslovene pracovné, takže ľudia ma budú môcť stretávať na koncertoch po celom Česko-slovensku,“ teší sa sympatická Sima.

28. júla zažijete v amfiteátri v Starom Tekove aj slovenské hip-hopové duo Nerieš z Pezinka, ktoré tvoria Matej Straka a Matej „Gabryell“ Gábriš. Chalani aktuálne valcujú slovenské kluby a festivaly. Jedinečnú kombináciu troch najvychytenejších speváčok a raperov doplní René Rendy a jeho Cico Band, ktorí roztancujú celý festival.


„Každoročne sa snažíme obmieňať žáner hudby, aby sme festival spravili pre divákov atraktívnejším. Tento rok sme sa rozhodli  ulahodiť mladším generáciám a vsadili sme na ženskú krásu. Speváčky Dominika Mirgová, Aless a Sima, ktorá je momentálne najžiadanejšia na Slovensku. Festivaly majú v Tekove dlhoročnú tradíciu a obec disponuje malebným prírodným amfiteátrom vhodným na takéto podujatia. Starý Tekov je preslávený hlavne folklórom, dodržiavaním tradícií, pečením kačíc a husí a predovšetkým pečením tradičných „Rítešov“, známych ako štrúdľa,“ pozýva organizátor TEKOV FESTu Vladimír Rendek zo Sky High Event.

Stretneme sa 28. júla 2023 v Starom Tekove. Okrem hudby sa organizátori zamerali na kvalitné gastro stánky a moderné bary. Samozrejme nebudú chýbať Pukanské párance, trdelník a tradičné špeciality z oblasti Tekova. Vstupenky na TEKOV FEST si môžete kúpiť v sieti Prepredaj.sk a v sieti Ticketportal.

Zdroj: Nora Krchňáková, NK Factory