Robo Opatovský opäť ide na Vianočné turné a znova má v talóne nádherné prekvapenia! Tento rok si ako hosťa pozval aj Detský zbor opery Štátneho divadla Košice. Piesne ako „Tichá noc“, „Vianoce“, či „Vianočná pošta“ budú v podaní Roba s takýmto úžasným sprievodom nezabudnuteľným zážitkom, ktorý si odnesú fanúšikovia z koncertu v metropole východu. Ani vystúpenia v ostatných mestách však nebudú zaostávať. Roba bude totiž všade sprevádzať fenomenálny gitarista Dávid Bílek. Bratislavský koncert sa vypredal neuveriteľne rýchlo a tak Robo pridáva ešte jeden!

To je ale rýchlosť! Robo Opatovský len nedávno začal predávať lístky na svoje Vianočné turné a Bratislava je už vypredaná! Napokon, je sa na čo tešiť. Robove krásne vianočné skladby budú opäť znieť úplne inak.

Tentoraz chcem fanúšikov prekvapiť predovšetkým hudobnými hosťami. Na všetkých koncertoch si so mnou zahrá úžasný gitarista Dávid Bílek a na košický koncert som si pozval aj Detský zbor opery Štátneho divadla Košice. Teším sa, ako si spolu zaspievame „Vianočnú poštu“, „Vianoce“, či „Tichú noc“,“ vraví Robo Opatovský.

Na turné zaznejú aj najnovšie hity sympatického speváka. Budú mať však trochu iný sound ako zvyčajne. „Okrem mojich vianočných skladieb – „Čas sviečok“, „Vianočná pošta“, alebo“ Dieťa spí“ – určite zaznejú i skladby z môjho albumu „Unplugged“ ako napríklad „Keď muž miluje ženu“, „Náhodná“ aj úplná novinka „Navždy“,“ dodáva Robo Opatovský.

Záujem o lístky Roba príjemne šokoval. Bratislavský koncert je už vypredaný. „Je to úžasné, teší ma priazeň mojich fanúšikov a práve preto pridávam ešte jeden koncert v bratislavskom Rock Cafe. Bude 17.decembra,“ uzatvára Robo Opatovský.

Lístky na Vianočné turné Roba Opatovského sa predávajú v sieti Ticketportal. Všetky informácie o aktivitách a plánovaných koncertoch Roba Opatovského nájdete aj na jeho webe.

Vianočné turné Roba Opatovského

28.11.2018 19:00 Rock Cafe, Bratislava
1.12.2018 19:00 Hotel Lomnica, Tatranská Lomnica
2.12.2018 18:00 GES Club, Košice
9.12.2018 20:00 Blue Note, Nové Mesto nad Váhom
17.12.2018 19:00 Rock Cafe, Bratislava

Zdroj: Eva Sládková, Propaganda House
Foto: Lenka Filipeje

close

Prihláste sa k odberu nášho newslettera!

Nebudeme Vás do ničoho nútiť.
Z odberu newslettera sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Odhlasovací link nájdete v každom newsletteri.
Vyplnením a odoslaním formulára súhlasíte s nevyhnutným spracovaním vyplnených údajov pre účely zasielania newslettera.