Nielen na Valentína si treba dokazovať lásku, o tom vedia svoje aj raper Majself a jeho manželka Júlia, ktorí sú spolu už vyše 10 rokov. Nová skladba „Závislý“ je však trocha iný valentínsky klip ako by sme čakali. Aj samotný vizuál mal na starosti jeden z najuznávanejších fotografov intímnych snímok Peter „P.GRAPHY“ Lašut.

Každým klipom nás samotný raper prekvapí niečím novým. Už z názvu skladby „ZÁVISLÝ“ sme mohli predpokladať, že pôjde o love song tematiku. No nejde o tradičný valentínsky song, ale o trocha jemne pikantnejší vizuál. Réžiu pre tento špecifický klip dal na starosti fotografovi,  s ktorým už Julka predtým spolupracovala ohľadne intímnych snímok.

„Nielen skladba, ale aj samotný klip je podčiarknutím o čom vlastne ľudské vzťahy sú. Môžeme si dokazovať lásku aj materiálne, no nikdy to nebude dostačujúce, keď zo vzťahu vyprchá vášeň a iskra. Vzťah musí pulzovať ako ohnivá energia, ktorú musia obaja vo vzťahu stále rozdúchavať a nenechať vyhasnúť. Myslím, že v tomto klipe je dosť cítiť, že tá naša iskra je stále väčšia a väčšia, začo som nesmierne šťastný, že mám po boku takú ženu akou je moja Julka“, hovorí Majself.  

Skladba vznikla ešte minulý rok popri albume „Romeo a Julia“, preto aj v tomto iskrivom klipe nesmela chýbať manželka rapera. Nádhernú lokalitu, ktorá dodáva intímnu atmosféru si režisér zvolil stodolu Pohanské, kde sa kedysi robievali eventy, no žiaľ v dôsledku pandémie zíva prázdnotou. Peter, ktorý finálne aj produkoval klip sa venuje dlhodobo pikantným snímkam a patrí medzi najlepších, ktorí vedia zachytiť erotiku umeleckých spôsobom. Jeho projekt Hotfolk zaznamenal úspech nielen u nás, ale aj v zahraničí, kde prepojil pikantné snímky s prvkami folklóru. Mix master tracku „ZÁVISLÝ“ riešil Fillipian a gitaru prednahral Tomi Popovič, celkovo samotný klip vznikol aj za podpory L.B.Servis.

Za Majselfa môžete aktuálne zahlasovať aj v 8.ročníku hudobnej ankety RUKA HORE AWARDS

Zdroj: TS, Jana Trellová
Foto: youtube.com