archív kapely

Dolnokubínska kapela New Metal Collaboration (NMC) predstavuje svoj prvý debutový album s názvom Prišiel náš čas. Od roku 2019 formácia hudobníkov priebežne skladala piesne, natáčala videoklipy a čas vydania albumu práve nastal, a to pod taktovkou skúsených producentov z Randal Group Production – Jimiho Cimbalu a Ľubomíra Mazáka. Album obsahuje desať skladieb, ktoré už sú dostupné v digitálnej podobe prostredníctvom väčšiny streamovacích platforiem.

Na albume sa podieľalo niekoľko kvalitných hosťujúcich muzikantov – bývalý bubeník Peter Balušík, Tomáš Hollub (bicie) na Jimiho odporúčanie a Erich „Boboš“ Procházka (ústna harmonika). „Pre zaneprázdnenie nášho bubeníka Maťa sme ich k nahrávaniu vystriedali niekoľko, a najviac si ceníme nápad doplniť skladbu Svoj svet hľadám ústnou harmonikou, ktorá vnáša country prvok.“ prezrádza gitarista Džoro.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na skvelú metalovú muziku v podobe desiatich rôznorodých skladieb. Pri počúvaní si určite nájdete svoje obľúbené skladby, či už v podobe textov alebo gitarových riffov. Na oficiálnom youtube kanály si viete vychutnať dokonca 3 videoklipy a 2 lyric videa.


Džoro dopĺňa ako sa dostať k albumu: „Album bude k dispozícii aj v podobe USB kľúča s bookletom a darčekom (šnúrka na krk a tričko s logom kapely) v počte 200 ks, ktorý bude dostupný v predaji na FB stránke kapely a na koncertoch.

Zdroj: Pavol Dráb, Randal Group production
Foto: archív kapely