Hviezdne kapely ako Beastie Boys, Rolling Stones alebo U2 odjakživa bojovali s problémom, ako byť čo najbližšie k svojim fanúšikom. Tí zase bojujú so skutočnosťou, že nie každý môže stáť blízko pódia. A práve preto prišli hudobní profesionáli s konceptom “in the round” alebo “360° stage show”, ktorý čerpá historickú inšpiráciu už z čias antického divadla alebo gladiátorských hier v Starom Ríme.

O čo ide? V prvom rade o perspektívu a uhol pohľadu! Kapela hrá na pódiu v strede, obkolesená divákmi zo všetkých strán. Vidieť sme to mohli aj v známom klipe Chop Suey od System of a Down alebo v Sk8er Boi, kde to Avril Lavigne dáva rovno zo strechy auta, v obkľúčení nadšených komparzistov.

Na Slovensku je takýto koncept skôr raritou, ale práve legendárny Zrkadlový Háj v Petržalke, ako jeden z mála priestorov, takýto hudobný, svetelný a 3D projekčný zážitok umožňuje a to pri kapacite až 600 ľudí.

 “Mrzí ma, že mi to nenapadlo skôr, mohli sme byť prví”, povzdychol si v reakcii na tento počin umelec, ktorý v záujme zachovania svojej anonymity, nechcel byť menovaný.


V predaji je ešte posledných 30% vstupeniek. Účinkujúci avizovali, že prvých 70% lístkov vykúpili sami. Ostatok je na vás! Očakávajte jedinečný koncert v netradičnej venue Zrkadlového Hája, čo okrem iného znamená zážitok s rozmerom exploringu kultového miesta z klubovej histórie Bratislavy. Aby toho nebolo málo, Berlin Manson a FVLCRVM pozvali aj ďalší kvalitný hudobný support. Je ním česko-slovenské duo Zaffer9, ktoré sa do Bratislavy vráti s novým setom.

Nenechaj si to ujsť! Lístky sú dostupné na GoOut. Podujatie úprimne podporujú KZP a Rádio_FM

Zdroj: TS, Viktor Ori