Čo tak odštartovať začiatok letných prázdnin na futbalovom štadióne vo Vrbovom, ktoré je v strede sveta a vesmíru, ako ste už možno počuli v našom Trnavskom rádiu alebo zachytili niekde na internetoch. Tento rok na vás opäť čaká zopár noviniek a vylepšení, pretože každým rokom nás posúvate vpred, milí naši návštevníci. Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá a my vás radi počúvame, aby ste sa u nás cítili ako doma.

Preto vám hneď v úvode prezradíme, že tento rok sa môžete tešiť na úplne novú gastro zónu, kde budete môcť platiť vašimi platobnými kartami a mobilmi. V nej si okrem vynikajúcich jedál budete vedieť vychutnať nápoje od Urpineru a vďaka spolupráci s našim partnerom NATUR-PACK a Slovensko zálohuje budeme opäť viac eko – zábavnou a hravou formou sa naučíme ako správne separovať. V areáli festivalu budú umiestnené separačné staničky a milí a ochotní ľudia vám so všetkým poradia. Ďalej sa môžete tešiť na úplne novú chill zónu, alebo ako by povedal náš Pán Precceda, na miesto, kde si budete môcť v pokoji vystrieť svoje lyžiny a len tak sa hojdať v rytme hudby.


Program Festivalu Huncútko (5. júl 2024, piatok)

Piatok bude venovaný malým aj veľkým. Na festivalom Huncútko, ktorý organizujeme v spolupráci s mestom Vrbové sa môžete tešiť na:

Haničku a Murka
Bim bam kuku
Smieška LuPiho
Jobusovky s NATUR-PACKom
BDHS – Blikajúci Dychový Hudobný Systém
Celodenný Lunapark, Street Food a množstvo sprievodných atrakcií

Ak už máte kúpenú vstupenku na VRBOVSKÉ VETRY, ktoré sa uskutočnia o deň neskôr, viete si kúpiť zvýhodnenú vstupenku v sume 5 EUR. Bežná cena je 8 EUR a deti do 15 rokov majú vstup zdarma.


Program Festivalu Vrbovské vetry (6. júl 2024, sobota)

V sobotu oslávime dospelosť festivalu Vrbovské vetry. Na osemnástom ročníku vám zahrajú:

Buty
Slobodná Európa
Medial Banana
Chiki-liki-tu-a
Veneer
Tusté baletky
Družina
Malé hudobné prekvapenie, ktoré ale nemôžeme zverejniť, lebo by to už nebolo prekvapenie

Samozrejme nebudú chýbať ani Vrbovskí víťazi s Pánom Preccedom, ktorý otvorí festival slávnostným príchodom. Tešiť sa môžete aj na jedinečné hry Pána brata, celodenný Lunapark a výborný Street food park!


Nedeľný program (7. júl 2024, nedeľa)

V nedeľu ráno budeme pokračovať už tradičnou upratékou, následnou výpravou k stredu sveta a vesmíru a celodenným Street Food festivalom a Lunaparkom. 

Ale pozor! Nedeľa je bez vstupného pre všetkých dobrých ľudí.

Tešíme sa na začiatok krásneho leta a samozrejme na vás, priatelia. A aby vám nič neušlo, sledujte naše sociálne siete a dozviete sa viac. Vidíme sa na Vrbovských vetroch a Huncútkovi 2024! Vstupenky za zvýhodnené ceny kúpite na ticketlive.sk.

Zdroj: Miriama Tomášiková, ProMusic.sk