Intímny charakter piesne s názvom Lovu zdar, lovu love je šikovne skombinovaný so zábermi z energickej párty. Aspoň na čas sa tak môžeme vrátiť k obdobiu, ktoré nám všetkým tak chýba.

Koronakríza pokračuje, no tvorivá činnosť zoskupenia TUFIFTY krízu rozhodne nezažíva. Ich doslova horúcou novinkou je skladba s názvom Lovu zdar, lovu love, ktorej úlohou je pripomenúť obdobie pred pandémiou. „Sociálny kontakt chýba nám všetkým, a preto sme sa rozhodli, že do sveta vypustíme niečo neobyčajné a niečo, čo nás všetkých prenesie do doby, kedy sme o covid-e ani nechýrovali,“ povedal autor hudby a textu Vojtech Irša. Zároveň dodal, že ani pandémia skupinu neodradila od prípravy debutového albumu a tvoriť plánujú ďalej aj napriek nepriaznivej situácii.


Na vykreslenie sociálneho kontaktu použili TUFIFTY v skladbe mierne šteklivý text skombinovaný so zábermi z divokej párty. „Na lov“ síce vyrážajú v období, kedy v médiách rezonuje sprísňovanie rôznych opatrení, o to cennejší je ale výsledok, vďaka ktorému má poslucháč či divák aspoň na chvíľu možnosť zabudnúť na problémy dnešnej doby.

Pieseň dostala finálnu podobu v štúdiu AudioWizzards, o zvuk sa postaral Ján Zborovjan.

Zdroj: TS, Volume Production