V sobotu 2. októbra sa v hlavnom meste predstaví DJské sesterské duo Mim a Liv známe pod umeleckým menom NERVO. Obe dámy pochádzajú z Austrálie a ich kariéra siaha do mladého veku. Svoj talent rozvíjali najprv ako songwriterky. Napísali skladby pre mená ako Pussycat Dols, Kylie Minogue či Kelly Rowland. K ich úspechu patrí aj zisk ceny Grammy, ktorú získal David Guetta za skladbu „When Love Takes Over“.

Nervo za mixpultom vyvolávajú šialenstvo svojou energiou, vynikajúcou interaktivitou s davom a vzácnou láskou k hudbe kamkoľvek prídu. Svedčia o tom aj vystúpenia na festivaloch ako Tomorrowland, Creamfields v UK, Balaton Sound či samotný ostrov Ibiza. Sestry Mim a Liv pravidelne cestujú na svoje show po celom svete. Vidieť ich môžete v Mexiku, Indii, Európe či v top kluboch po Amerike ako Omnia, Hakkasan, Wet Republic.

V sobotu 2. októbra sa Nervo predstaví aj v Refinery Gallery v Bratislave. Domáci line up doplní aj slovenská DJka QueenB, mladý producent Dlugosh, ktorý len nedávno vydal svoj album Reborn a ikona EDM hudby Johnny De City. Exkluzívne sme pre teba vyspovedali azda najväčšie meno slovenskej tanečnej hudby DJ EKG a takisto aj Johnnyho De City, ktorý pred duom Nervo odohrá svoje sety.

„Dievčatá Nervo majú pre Slovensko obrovský význam najmä kvôli tomu, že boli veľké obľúbenkyne na festivale Tomorrowland. Pamätám si, že keď dali svoje prvé sety na hlavnom stagei, tak Slováci úplne šaleli. Myslím si, že Slovensko ich má rado už len kvôli ich energii a interaktivite. Myslím si, že všetci sa na to veľmi tešia práve vďaka takej tej ich energickosti a láske k publiku – aj tomu slovenskému!“ Vyjadril sa na adresu blížiaceho sa eventu DJ EKG. „Cítim to tak, že tento rok je zlomový vďaka tomu, že do klubov a na festivaly po celom Slovensku prišla nová generácia. Kluby naozaj cítia, že táto mladá generácia má chuť na tanečnú hudbu a my všetci DJ-i sme z toho extrémne šťastní. Nová generácia si jednoducho ide house music,“ uzatvára.


„Sobotnú akciu vnímam extrémne pozitívne, aj napriek tomu že táto doba je v rámci akcií podobného typu možno skôr negatívna. Za mňa klobúk dole pred organizátormi za to, že si trúfli zorganizovať takýto veľký event v aktuálnych šťažených podmienkach,“ hovorí o sobotňajšej akcii Johnny De City. „Sám seba sa posnažím odprezentovať v čo najlepšej možnej miere, aj keď samozrejme hlavnú slávu tohoto eventu si berú headlinerky. Dievčatá mám veľmi rád, zažil som ich naživo už veľakrát. Sú veľmi milé, stále pozitívne naladené, vedia ako zabaviť ľudí a pre mňa je obrovská česť, že môžem hrať práve pred nimi.“

Event sa bude konať v režime OTP podľa aktuálne platného nariadenia (oranžová farba Bratislavy). Všetky potrebné info nájdeš v udalosti.

Organizáciu eventu si vzala na starosti Aldea Agency, ktorá len prednedávnom úspešne dokončila projekt s Borisom Brejchom. Samotní promotéri sú otvorení všetkým štýlom elektronickej hudby a chcú slovenskému fanúšikovi dopriať komfort, profesionalitu vo forme audio-vizuálneho zážitku. Ak chceš, môžeš sa stať aktívnym členom Aldea clubu. Vždy ako prvý dostaneš info o nových eventoch pod touto značkou. Zároveň získaš do emailu jedinečný link na predpredaj lístkov za najlepšiu cenu a všetky potrebné novinky budeš mať expresne rýchlo.

Zdroj: Ruka Hore